2019, Субота, 21.09.2019, 19:07


Вітаю Вас Гість | RSS
 
Бібліотека працює з 8-30 до 17-00, вихідний - вівторок. E-mail: biblioteka-ost@i.ua
Меню
Категорії
Марганець бібл
ПЄІ
ППД
Бібліотека для діт
ПДГ
Децентралізація
Інтеракт.біографія
Опитування
Якої літератури Вам не вистачає в бібліотеці?
Всього відповідей: 71
Відвідувачів сайту
...
Пошук

Каталог файлів

Головна » Файли » Мої файли

ПРАВИЛА КОРИСТУВАННЯ АБЕТКОВИМ КАТАЛОГОМ
03.02.2011, 15:46

Основні питання, з якими звертаються до нього: чиє в бібліотеці певний документ та які твори певного автора є в її фонді. Наявність у каталозі додаткових записів дає змогу здійснити пошук за другорядними ознаками – за прізвищами другого, третього автора, редактора, укладача тощо. За допомогою абеткового каталога Ви зможете навести різноманітні бібліографічні довідки. Наприклад, коли і де були видані конкретні книги, хто написав передмову або проілюстрував художній твір, скільки примірників книги наявно в бібліотеці тощо.

Працюючи з абетковим каталогом, Ви познайомитесь з творчістю певних авторів, здобудете інформацію про невідомі Вам твори. Саме абетковий каталог дасть уявлення про діяльність вченого, письменника, громадського діяча в цілому.

Як головний довідково-пошуковий апарат бібліотеки абетковий каталог має зв’язки з іншими каталогами, з фондом бібліотеки, з обліковими документами.

У верхньому лівому кутку картки каталога проставлено шифр зберігання документа, і таким чином здійснюється зв’язок з книжковими полицями, де розставлений фонд.

Шановні читачі! До Ваших послуг абетковий каталог бібліотеки, оскільки навіть мало підготовлені з Вас легко зорієнтуються в його структурі.

Категорія: Мої файли | Додав: Biblioteka
Переглядів: 1833 | Завантажень: 0 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Електронний катало
Графік роботи
Німецька служба
Ми на карті
Відзнаки