2019, Субота, 21.09.2019, 19:59

Бібліотека працює з 8-30 до 17-00, вихідний - вівторок. E-mail: biblioteka-ost@i.ua
Головна » 2013 » Листопад » 22 » Княгиня слова
Княгиня слова
        22 листопада в ЦМБ ім..М.Островського в Центрі слов’янської писемності та культури відбувся інтерактивний журнал «Княгиня слова», присвячений 150-річчю з дня народження Ольги Юліанівни Кобилянської, класика української літератури кінця ХІХ - поч. ХХ століття, нашої видатної землячки, сучасниці Івана Франка, Лесі Українки, Михайла Коцюбинського.

Ведуча заходу, бібліотекар юнацького абонементу ЦМБ ім.М.Островського Вікторія Василівна Жданова розповіла про цю визначну непересічну особистість. Учні 11-х класів СШ №11, які завітали на захід, дізналися, що Ольга Кобилянська була високоосвіченою для свого часу жінкою.

Свої твори писала не тільки українською, а й німецькою та польською мовами. Крім літературного хисту, вона мала талант художника і музиканта. Та й взагалі, була дуже незвичайною, талановитою особистістю. З цікавістю присутні переглянули відеоматеріали про таку маловідому сторінку з життя Ольги Кобилянської, як її кохання. Невеликий фільм, показаний на екрані за допомогою проектору та ноутбуку, розкрив весь драматизм її кохання, його значення в житті та творчості української письменниці.

Інтерактивний журнал був цікавим та дуже пізнавальним не тільки для присутніх учнів, а й для вчителів СШ №11 та представників Партії регіонів Г.Р.Хникіної та А.Ф.Коссової, які також були присутні в читальному залі ЦМБ ім.М.Островського.
До заходу бібліотекарями читального залу ЦМБ ім.М.Островського В.В.Фіалковською та  Н.М.Павловою була оформлена книжкова виставка «Княгиня слова».

Переглядів: 380 | Додав: Biblioteka | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2013  »