2024, Четвер, 28.03.2024, 10:25

Головна » 2013 » Жовтень » 24 » Ми йшли до тебе, Перемого!
Ми йшли до тебе, Перемого!

28 жовтня 1944 року було визволено Україну від окупантів. Цю дату не можна не згадати, тому що українці доклали немало зусиль для Перемоги над ворогом у Великій Вітчизняній війні.

24 жовтня 2013 року в центральній міській бібліотеці ім.М.Островського відбувся кінолекторій «Ми йшли до тебе, Перемого!». Він був присвячений 69-ій річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників.

Чим далі відходять в минуле суворі події війни, тим значиміше постає подвиг тих, хто сьогодні не з нами, подвиг тих, хто загинув у ті грізні і далекі роки. Їх імена залишаться навіки в історії України, у нашій пам’яті.

Ведуча заходу Вікторія Василівна Жданова розповіла про найважливіші моменти ходу Великої Вітчизняної війни на українських територіях. Її слова супроводжували відеоматеріали, до яких було включено багато документальних фільмів. В них розповідалося про оборонні та наступальні операції, про евакуацію та звільнення України, про бойову техніку, задіяну в боях, про партизанський рух  та інше. Всі відеороліки було показано на екрані за допомогою проектору та ноутбуку бібліографом ЦБС О.В.Забенько.

На захід прийшли представники міського осередку Партії регіонів, з яких виступила Є.І.Бородкіна. Вона розповіла присутнім на кінолекторії учням СШ №2 про важливість пам’ятати страшні події війни та її героїв.

Присутній у залі О.Д.Чекубаш, член Національної спілки журналістів України, кандидат технічних наук, старший науковий співробітник, побажав присутнім бачити події війни лише на екрані, але ніколи  в житті.

До кінолекторію бібліотекарі читального залу В.В.Фіалковська та Н.М.Павлова підготували книжкову виставку «Ми йшли до тебе, Перемого!» На ній зібрані найцікавіші та найцінніші матеріали про військові події на українських землях в ході Великої Вітчизняної війни.

Переглядів: 944 | Додав: Biblioteka | Рейтинг: 0.0/0

«  Жовтень 2013  »