2024, Вівторок, 23.04.2024, 21:55

Головна » 2016 » Жовтень » 26 » Міський міжвідомчий семінар бібліотечних працівників «Сучасна бібліотек@ в електронному середовищі: стратегія інноваційного розвитку»

Марганецька центральна міська бібліотека ім. М. Островського є методичним центром для всіх    бібліотек міста Марганця. Щорічно в стінах ЦМБ ім. М. Островського проходять міські семінари для бібліотекарів Марганця. На них бібліотекарі отримують ґрунтовні методичні консультації, виступають з передовим обміном роботи та пропозиціями щодо покращення роботи бібліотек, впровадження інновацій в практику роботи.

img_5983

26 жовтня 2016  року в Марганецькій центральній міській бібліотеці ім. М. Островського відбувся міський міжвідомчий семінар бібліотечних працівників на тему «Сучасна бібліотек@в електронному середовищі: стратегія інноваційного розвитку».

Відкрила семінар директор Марганецької міської ЦБС Л. В. Пономарьова. Лідія Віталіївна привітала всіх бібліотекарів міста і побажала подальшої плідної праці.

img_5936

З консультацією по темі «Сучасна бібліотек@ в електронному середовищі» виступила провідний бібліограф Марганецької міської ЦБС О. В. Забенько.

img_5946

З методикою складання бібліографічний посібників всіх присутніх ознайомила провідний бібліотекар бібліотеки для дітей І. М. Малікова.

img_5956

З досвідом роботи «Ведення блогу у міській бібліотеці для дітей» познайомила бібліотекар міської бібліотеки для дітей  О. Г. Хабун.

img_5974

З обміном досвідом  «Відеоролик як форма популяризації систематичного читання серед користувачів» цікаво і змістовно розповіла провідний бібліотекар БФ №2 І. В. Дем’янець.

img_5977

Про перші кроки ЦМБ ім. М. Островського по створенню електронного каталогу розповіли методист Марганецької міської ЦБС І. О. Кандала і бібліотекар абонементу ЦМБ ім. М. Островського О. В. Рак. Бо саме вони є відповідальними за створення каталогу, який згодом буде доступний он-лайн на сайті ДОУНБ (Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека).

img_5967

img_5986