2024, Субота, 20.04.2024, 07:27

Головна » 2021 » Серпень » 22 » Показ фільму з нагоди 30-річчя незалежності України
Показ фільму з нагоди 30-річчя незалежності України

В рамках реалізації проєкту "Марафон фільмів: 30 років Незалежності" та з нагоди відзначення 30-ї річниці незалежності України в бібліотеці відбувся показ фільму "Земля блакитна, ніби апельсин".

На початку ведуча заходу бібліотекарка читального залу Вікторія Фіалковська розповіла про боротьбу за здобуття незалежності та привітала всіх присутніх у залі з визначним державним святом.

З нагоди 30-річчя незалежності України бібліотекарями читального залу була підготовлена книжкова виставка "Моя Україна - велика країна, весь всесвіт для мене вона!".

Фільм, представлений користувачам бібліотеки, під назвою "Земля блакитна, ніби апельчин" отримав премію за найкращу режисуру документального фільму на кінофестивалі "Санденс.

Після перегляду фільму для членів Марганецького міського літературного засідання "Віра" розпочалося чергове засідання під головуванням очільника об'єднання Миколи Сергійовича Смирнова.

На засіданні поети читали вірші за темою урочистої події в країні. На засіданні виступили: Г.О.Самойленко, Я.І.Должиков, Т.О.Кошкіна, І. Штабенко,Ю В.Ф.Обозюк, В.Г.Онуфрієнко.

Виконали пісні на заході Т. Рабійчук, С.Дяченко, В.Сіромашенко.

М. С. Смирнов, голова літоб'єднання "Віра"

А.І.Супрун

С.Дяченко

Я.І.Должиков

Т.Г.Рабійчук

Г.О.Самойленко

В.Г.Онуфрієнко

О.Федорченко-Воронкіна

І.Штабенко

Т.О.Кошкіна

В.С.Сіромашенко

В.Ф.Обозюк

О.К.Лаар та В.Г.Онуфрієнко

Зустріч завершилася теплим та дружнім обміном привітань та побажань напередодні свята - 30-ї річниці Незалежності України.

Переглядів: 236 | Додав: Biblioteka | Рейтинг: 0.0/0

«  Серпень 2021  »