2024, П`ятниця, 29.03.2024, 10:53

Головна » 2014 » Лютий » 28 » Засідання міського літературного об'єднання "Віра"
Засідання міського літературного об'єднання "Віра"
     27 лютого 2014 року відбулося чергове засідання міського літературного об’єднання «Віра».

В цьому конкурсі можуть взяти участь учні, студенти і всі бажаючі. До 11 березня 2014 року в міськбібліотеку ім.М.Островського треба здати поетичний твір комп’ютерним текстом на аркушы формату А4 (шрифт 14 New Roman, одинарний інтервал) та електронний варіант твору на диску (CD або DVD) чи флешці.
      Вимоги до оформлення: на титульному аркуші конкурсної роботи вказати назву твору, прізвище та ім’я автора, навчальний заклад, домашню адресу, контактний телефон, фотокартку розміром 10Х15 та резюме: рік та місце народження, адреса, за якою проживають; освіта (навчальний заклад, клас, курс); захоплення та уподобання; інформацію про свою творчість.
     Підведення підсумків та нагородження переможців конкурсу відбудеться 14 березня о 15 годині у ЦМБ ім.М.Островського.
Після проведення конкурсу кращі твори, представлені на ньому, увійдуть до окремої літературної збірки та будуть надруковані у місцевій газеті «Шахтар Марганця», а також розміщені в Інтернеті.
     Далі на своєму засіданні члени літературного об’єднання «Віра» обговорили, внесли свої пропозиції, зауваження до нового тексту гімну України, написаного марганецьким поетом Володимиром Пугачем. Раніше поет помістив свій варіант гімну в Інтернеті – для обговорення, доповнення його для всіх бажаючих.
Поет, прозаїк, меценат книг марганецьких поетів В.Пугач та
поет, прозаїк, історик-краєзнавець, голова міського літературного об'єднання "Віра" А.Антоненко
    На засіданні «Віри» поети А.Антоненко, В.Пугач, А.Мельник, Н.Смирнов зачитали свої нові вірші. Композитор і виконавець Т.Боброва презентувала свої нові твори – пісні на вірші Т.Андрушко та А.Антоненка.
     Ряди «Віри» поповнилися новими іменами – Віктор Ткачук, Тетяна Андрушко, Володимир Клименков. Вони зачитали свої вірші.

Для засідання «Віри» бібліотекарі оформили книжкову виставку «Нові надходження» і зробили її огляд, підкресливши, що правом першого читання рекомендованих книги користуються члени міського літературного об’єднання «Віра».

Наступне засідання «Віри» відбудеться 27 березня 2014 року о 15 годині.

Переглядів: 733 | Додав: Biblioteka | Рейтинг: 5.0/1

«  Лютий 2014  »