2024, Четвер, 25.04.2024, 03:38

Головна » 2017 » Квітень » 27 » Засідання міського літературного об’єднання “Віра”
Засідання міського літературного об’єднання “Віра”

6 квітня у ЦМБ ім.М.Островського пройшло засідання Марганецького міського літературного об’єднання «Віра».

Так, як в цей день вся Україна вшановувала пам’ять героїв Чорнобиля, з нагоди трагічної дати – 31-ї річниці Чорнобильської ядерної катастрофи, яка масштабами й різноманітністю наслідків була найстрашнішою в історії людства, місцеві поети не залишилися осторонь. На початку засідання вшанували пам’ять померлих хвилиною мовчання.

Темою цього засідання була «Ми. Діти. Мрії». До цієї теми дуже ретельно, досконально, відповідально підготувала доповідь Ж.В.Бєлозьорова. Вся її розповідь супроводжувалась презентацією про відомі, яскраві місця Америки. Жанна Василівна розповіла про цю країну, тому, що там мешкають її діти та онуки.

Далі засідання продовжив М.С.Смирнов і запропонував зустріч з колегами по перу з м.Запоріжжя.

Місцеві поети дуже талановиті і кожне засідання роблять внесок у поетичну скарбницю міста Марганця. Поспішають передати у своїй поезії своє серце, свою душу, свій розум. Поезія має різноплановий характер, але поетів м.Марганця об’єднує ліричне почуття і щира любов до рідного краю, рідного слова. Майже всі присутні поети зачитали свої вірші, які були написані за місяць. Кожному з них вдалося вилити наболіле зі своєї душі, поділитися роздумами про минуле і сучасне. Вірші зачитали: В.П.Сокур, Л.В.Лопатюк, Я.І.Должиков, Г.О.Самойленко, Ю.Т.Третяк, М.С.Смирнов та інші.

Родзинкою цього засідання були виступи Т.Рабийчук. В її виконанні прозвучали пісні на вірші марганецьких поетів (А.Кислої, М.Смирнова, Л.Лопотюк, Л.Гончарової, О.Гаци, Ю.Третяка).

Взагалі в репертуарі виконавиці налічується більше тридцяти пісень на слова місцевих поетів.

Засідання пройшло в дружній, теплій атмосфері.

Вікторія Фіалковська, бібліотекар читального залу

Переглядів: 576 | Додав: Biblioteka | Рейтинг: 5.0/1