2024, П`ятниця, 26.04.2024, 17:09

Головна » Статті » З газети "Шахтар Марганця"

Квести  у книгозбірні

Шахтар Марганця. – 2017. - 10 листопада. - С.4.

Квести  у книгозбірні

Зміни, що відбуваються у країні, суттєво зміцнюють місце і роль бібліотек у суспільстві, ставлять перед ними нові завдання, викликають необхідність інноваційної діяльності. Міська бібліотека для дітей завжди у пошуку креативних форм і методів обслуговування юних користувачів.

"Осінні пригоди у поході". З такою назвою до Року розвитку туризму в Україні у дитячій книгозбірні відбувся туристичний квест для юних природознавців 4-А класу ЗОШ №2 (вчитель О.Бурлака) природознавчого клубу "Світ-дивосвіт".

Збираючи рюкзак, маленькі туристи визначали, які речі потрібно взяти в похід. Взявши участь в екологічній слайд-вікторині, демонстрували свої знання про світ живої природи нашої місцевості. У краєзнавчому конкурсі учасники квесту знаходили відповіді на запитання у тематичній зоні читального залу відділу обслуговування 5-9 класів.

До Міжнародного дня дівчаток у нас відбувся бібліоквест для юних учасниць читацького об'єднання "КНИЖКОВИЙ САДОК". Ця гра, призначена книзі і бібліотеці, була випробуванням на ерудованість , начитаність та уміння змагатися у команді.

Були тут і знайомства з новими книжковими виставками, і розіграші призів від журналу "Юная леді", і пісні з танцями, і частування.

Матеріали підготувала  Юлія Подобєдова,

завідуюча бібліотекою для дітей

Категорія: З газети "Шахтар Марганця" | Додав: Biblioteka (21.01.2019)
Переглядів: 344 | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.