2018, Середа, 17.10.2018, 08:57


Вітаю Вас Гість | RSS
 
Меню
Марганець бібл
ПЄІ
ПДГ
ППД
Бібліотека для діт
Децентралізація
Опитування
Якої літератури Вам не вистачає в бібліотеці?
Всього відповідей: 68
Інтеракт.біографія
Відвідувачів сайту
...
Пошук

Кошкіна Тетяна Олексіївна

           
Кошкіна Тетяна Олексіївна – відома в місті як талановитий культпрацівник, виконавиця гарних романсів, а насамперед – як авторка гостросюжетної книги під назвою «Судьба Ангела, или Крик сердца матери».

    Тетяна Олексіївна – оптиміст по життю, вона наділена зворушливою привабливістю, природженим вмінням співпереживати, жертвувати своїми інтересами заради ближнього.

     В першому шлюбі Тетяна Олексіївна народила сина Ігоря та дочку Анну. Але перший шлюб не склався, через 10 років наша сім’я розпалася. Через деякий час чоловіком Тетяни став Фелікс – уважний друг. В нього було два сина від першого шлюбу. Вони з дружиною розділили дітей: молодший залишився з матір’ю, а старший став третьою дитиною для Тетяни Олексіївни.
     Маючи дітей від першого шлюбу, Т.Кошкіна народила в 40 років сестричку Іринку. Через постійні хвороби молодшої дочки Тетяна Олексіївна не могла достатньо приділяти уваги чоловіку та дітям. Але вони, як і раніше, бачили в ній єднальний стрижень сім’ї, і ніколи не нарікали. А, навпаки, намагалися всіляко полегшити її участь. Тому приречена з народження на вічні муки і страждання дитина, буквально купалася в любові найближчих і найдорожчих їй людей. Можливо, саме це, плюс материнська самопожертва, допомогли їх янголоподібній Іринці прожити цікаві, насичені 20 років, віднайти себе, зустріти велике кохання, залишити по собі добру пам’ять.

     Мама з раннього дитинства закохала Іринку в Її Величність Книгу. Звідси її висока успішність в школі,  й далеко не дитяча ерудиція, та успішна участь у різноманітних конкурсах, вікторинах, іграх…

    Дівчинка була дуже вродливою, талановитою та розумною. Але 20 років вона разом з матір’ю боролася за своє життя. Та, на жаль, хвороби виявилися сильнішими, й Іринка покинула цей світ.
 
 
                   Скачати книгу
Електронний катало
Графік роботи
Німецька служба
Календар
«  Жовтень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Ми на карті
Відзнаки