2024, Четвер, 25.04.2024, 13:17

Головна » Статті » З газети "Шахтар Марганця"

Новинки,про які говорять

У рамках Дня міста учасниками багатолюдного свята були представлені цікаві книжкові виставки бібліотеки для дітей та центральної міської бібліотеки ім. М. Островського, зокрема, запропонований відкритий перегляд літератури «Книги, про які говорять сьогодні».

До перегляду були підібрані найновіші видання з фонду книгозбірні на різні актуальні теми, які цікавлять сьогоднішнього користувача, та нові книги марганецьких авторів: Анатолія Антоненка, Тетяни Кошкіної, віри Сокур. Бажаючі мали змогу купити новинки місцевого поета, прозаїка, краєзнавця А. О. Антоненка.

Бібліотекар абонементу для дорослих ЦМБ Олена Рак зпропонувала увазі городян і гостей міста колекцію нових авторських ляльок, які є справжнім витвором мистецтва.

Не змогли обминути наші виставкові експозиції представники місцевої влади. Зокрема, очільник Марганця Микола Лук’яненко уважно переглянув їх та придбав книгу А. Антоненка «Рідне місто моє».

А для маленьких марганчан міська  бібліотека для дітей представила тематичну виставку «Нові книги. Нові зустрічі», а також провела літературну вікторину – з подарунками юним ерудитам.

Тетяна Мархасіна,  провідний бібліотекар міської

бібліотеки ім. М. Островського

Категорія: З газети "Шахтар Марганця" | Додав: Biblioteka (02.03.2017)
Переглядів: 430 | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.