2024, Четвер, 28.03.2024, 11:44

Головна » Статті » З газети "Шахтар Марганця"

«ВЕСЕЛА ПАРОЧКА» СПРАВИЛА ВРАЖЕННЯ

Шахтар Марганця. – 2012. - 7 грудня. – С.4.

«ВЕСЕЛА ПАРОЧКА» СПРАВИЛА ВРАЖЕННЯ

На літературній зустрічі, що відбулася в коледжі, побували помічник-консультант народного депутата Олега Царьова, поет випускник нашого навчального закладу В. Х. Пугач, письменник А. С. Гнезділов, працівники центральної міської бібліотеки ім. М. Островського. Наші земляки познайомили студентів з М. Г. Білокопитовим – членом Національної спілки письменників, лауреатом Всеукраїнських премій імені Степана Руданського та Остапа Вишні, лауреатом Всеукраїнського фестивалю сатири й гумору.

Микола Григорович презентував молоді свою книгу «Весела парочка». В цій книзі автор описує події, свідком яких був сам, або про які йому розповідали друзі, знайомі чи випадкові люди. Він так дотепно та емоційно переповів свої бувальщини та небилиці, що склалось враження начебто описані події він пережив тільки вчора. Недаремно колеги називають його «серйозним гумористом», не тільки тому, що його твори друкувались в Росії, Канаді, Австралії та США, а ще й тому, що він є Справжнім майстром-розповідачем, який може зацікавити аудиторію і знайти відгук у серці кожного.

Микола Григорович доволі зайнята людина, але знаходить час для безпосереднього спілкування з читачами, і студенти вдячні йому за те, що він знайшов у своєму житті годину часу, яку подарував їм.

Тамара Кочина, заступник директора з виховної роботи.

Категорія: З газети "Шахтар Марганця" | Додав: Biblioteka (14.01.2013)
Переглядів: 649 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.