2019, Середа, 16.01.2019, 15:47


Вітаю Вас Гість | RSS
 
Меню
Марганець бібл
ПЄІ
ПДГ
ППД
Бібліотека для діт
Децентралізація
Опитування
Якої літератури Вам не вистачає в бібліотеці?
Всього відповідей: 68
Інтеракт.біографія
Відвідувачів сайту
...
Пошук

Забенько Ольга Валентинівна

Забенько Ольга Валентинівна –

провідний бібліограф Марганецької міської ЦБС

Народилася  17 березня в м.Марганці Дніпропетровської області.

Освіта – повна вища спеціальна. Закінчила в 2004 році Нікопольське педагогічне училище. У 2011 році закінчила з відзнакою магістратуру Харківської державної академії культури

Забенько О.В. працює в Марганецькій міській ЦБС з 18 листопада 2004 року.

Відповідає за роботу в Інтернет-центрі, створила веб-сайт центральної міської бібліотеки ім.М.Островського, віртуальну бібліотечну газету «Марганець бібліотечний», просуває інформацію про ЦБС в соціальних мережах Інтернету. Веде довідково-бібліографічну роботу за допомогою Інтернету; надає додаткові платні послуги користувачам бібліотеки у пошуках необхідної інформації. Випускає видавничу продукцію бібліотеки – покажчики, листівки, програми, буклети, списки і т.д. Завдяки бібліографу Ользі Валентинівні Забенько були надруковані в Інтернет-центрі книги місцевих поетів – Ігоря Саглаєва,  Миколи  Перлє,  Юрія  Третяка,  книги  про  історію  бібліотек - філіалів №1 і №2. У 2015 році надавала редакційну та технічну допомогу в виданні книг марганецьких поетів В.Сокур, А.Антоненка та Т.Кошкіної. Брала найактивнішу участь в підготовці проектів на отримання грантів в рамках програми «Бібліоміст» під назвами «1+бібліотека» та «Бібліофутбол – гра мільйонів».

Завдяки активній участі бібліографа ЦБС О.В.Забенько в 2013 році Марганецька міська ЦБС виграла в 4 раунді конкурсу проектів програми «Бібліоміст», отримала 15 комп’ютерів. Зараз в бібліотеках ЦБС втілюються в практику роботи сучасні технології з організації ресурсних фондів, вільного безкоштовного доступу марганчан до Інтернету.

Бібліограф Марганецької міської ЦБС Ольга Валентинівна Забенько бере найактивнішу участь в оформленні наочній популяризації книги в усіх бібліотеках, в проведенні масових заходів (особливо презентацій Power Point) у бібліотеці, скверах, площах, парках. Вона виступає на обласних семінарах, бере активну участь у проведенні міських семінарів, Днів фахівця бібліотечних працівників міста, де виступає з обміном досвіду роботи. 

У 2012 році була нагороджена почесною грамотою управління культури і туризму Дніпропетровської облдержадміністрації за плідну працю, відданість обраній справі, особистий внесок у розвиток української культури. 

2014р. – нагороджена грамотою Марганецької міської ЦБС за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток бібліотеки та з нагоди 70-річчя ЦМБ ім. М. Островського;

2014р. – нагороджена грамотою міського голови з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва за особистий внесок в розвиток української культури, високий професіоналізм, активну громадську діяльність;

2014р. – нагороджена Дипломом Дніпропетровської бібліотечної асоціації, Дніпропетровської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія за ІІ місце в обласному конкурсі буктрейлерів «Тарас Шевченко в кадрі».

2016р. - нагороджена Почесною грамотою Дніпропетровської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Первоучителів слов'янських Кирила і Мефодія.

 

Електронний катало
Графік роботи
Німецька служба
Календар
«  Січень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Ми на карті
Відзнаки