2024, Четвер, 02.05.2024, 00:47

Головна » 2023 » Червень » 5 » 5 червня - День охорони навколишнього середовища
5 червня - День охорони навколишнього середовища

5 червня - Всесвітній день охорони навколишнього середовища

Це свято покликане привернути увагу світової громадськості до проблем довкілля й підкреслює гостру необхідність у зміні відношення людини до природних ресурсів.

Саме зараз наша квітуча, мальовнича українська земля страждає від загарбників і ми повинні докласти чимало зусиль для збереження та відновлення природи.

Щороку працівники екоосвіти проводять низку екологічних заходів, приурочених до цього дня.

Ось декілька порад,  які допоможуть зберегти довкілля та ще й зекономити

Експерти закликають до радикальних змін у видобутку та споживанні енергії, індустріях, будівництві, транспорті. Але, не чекаючи ініціатив на державному рівні, ми самі можемо спробувати допомогти планеті.

1. Відмовитися від поліетиленових пакетів – екологічно та економічно

2. Відмовитися від одноразових пляшок та посуду

3. Бути енергоефективним у побуті

4. Обирати найбільш екологічній транспорт

5. Економити воду

6. Купуйте менше та не викидайте

7. Сортувати сміття і віддавати на переробку

Саме до цього дня бібліотека для дітей підготувала книжкову виставку, яка називається «Ти в природі, природа в тобі».

На ній представлені вашій увазі книжки про нашу планету, її мешканців. Це життя лісу, життя наземних тварин, зміни пори року, розповіді про тварин та як вони називаються. Ви зможете погортати червону книгу України, та ознайомитися з рідкісними видами рослин та тварин.

Приходь до бібліотеки та дізнавайся багато чого цікавого!

Матеріал підготувала бібліотекар Олена Рак

Переглядів: 91 | Додав: Biblioteka | Рейтинг: 0.0/0