2024, П`ятниця, 29.03.2024, 15:14

Головна » 2019 » Березень » 20 » 75: ювілей у колі друзів!
75: ювілей у колі друзів!

Так назвали бібліотекарі Центральної міської бібліотеки ім.М.Островського захід, присвячений 75-річчю головної бібліотеки міста.  Відкрила ювілейний вечір вітальним листом від міського голови О.А.Жадько начальник відділу культури виконкому О.М.Буякова. Від імені міських закладів культури виступила головний фахівець відділу культури виконкому Т.С.Полянська.

Про значимість бібліотеки у нашому місті підкреслили у своїх виступах заступник голови міської Ради ветеранів війни та праці О.В.Шморгун, голова Ради ветеранів війни та праці МГЗКа, Почесний громадянин м.Марганця А.І.Супрун, заслужений вчитель України, Почесний громадянин м.Марганця Т.І.Єгорова, голова бібліотечної Ради І.І.Ігнатченкоголова міського літературного об’єднання «Віра» М.С.Смирнов, директор Палацу культури гірників МГЗКа Н.М.Форіс, завідуюча клубом «Дніпро» Л.В.Рудикдиректора шкіл Н.В.Березицька, М.А.Мулик, О.П.Борщевська, О.Ф.Галковчитель української мови та літератури НВК «Ліцей – СЗШ №10» Л.Я.ГузенкоВід імені директора Марганецького коледжу Національного технічного університету «Дніпровська політехніка» В.І.Іванової привітальну Адресу зачитала провідний бібліотекар коледжу А.М.Капто.

Багато теплих задушевних слів пролунало на адресу колективу бібліотеки від нотаріуса Р.П.Єрьоменко, директора музичної школи Л.В.Лелюхадиректора Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) І.І.Беркут, головного бухгалтера відділу культури виконкому І.А.Беккер, художників І.О.Барнаша, І.М.Герасименка, голови ПК Марганецької міської ЦБС О.К.Поклонської. З захопленням і вдячністю читачі приймали музичні подарунки від Ю.Т.Третяка, Г.В.Дубровіної, юних виконавців  О.Лупенко, О.Петрикіна і П.Комарцова.

Колектив Центральної міської бібліотеки ім.М.Островського привітали і колеги – бібліотекарі м.Марганця: Н.Б.Ковалевська (Професійний ліцей), Л.А.Процюк (Профспілкова бібліотека МГЗКа), Г.В.Гордієнко (Науково-технічна бібліотека МГЗКа), Н.Л. Тимофієва (коледж), В.М.Плотнікова  (ЗОШ №9).

Народні майстрині В.В.Аришева та Г.В.Карпенко подарували бібліотеці свої картини, вишиті чарівною голкою.

Від імені вдячних читачів виступили Т.А. Баранник, подружжя Л.М.Топчій та В.І.Чупкін.

На ювілейному вечорі присутні згадували бібліотекарів 40-50рр. – Н.М.Кудряшову, О.Й. Чабаненко, А.Г.Мунтян, В.О.Соколову, Т.О.Гобан, Асю Борисівну і Лідію Борисівну Семеніхіних, В.М.Михайліченко, Л.Я.Волкову, Л.А.Левуцьку, В.М.Пуговкіну.

Особливу роль у житті міської бібліотеки ім.М.Островського (1969-1989рр.) відіграла завідуюча Л.І.Гайдар, котра багато років разом з колективом щорічно підтверджувала у Дніпропетровській області звання бібліотеки – «Бібліотека відмінної роботи». І 1 грудня 1979 року створила в місті Марганецьку міську централізовану бібліотечну систему, де об’єдналися доросла і дитяча бібліотеки.

У 70-80рр. у бібліотеці працювали такі високопрофесійні фахівці, як В.І.Тайлашева, Л.В.Онопрієнко, З.О.Терещенко, Г.М.Френкель, Ю.М.Беспала.

В цей теплий святковий ювілейний для бібліотеки день марганчани згадували і тих, хто зараз знаходиться на заслуженому відпочинку: Н.М.Павлову, В.І.Койстрик, В.С.Бондаренко, Н.В.Новікову і Л.В.Аврушкіну.

Прекрасні поетичні вірші лунали на адресу бібліотеки від марганецьких поетів Л.В.Лопатюк, Г.О.Самойленка, В.Г.Онуфрієнка і Я.І.Должикова – членів міського літературного об’єднання «Віра», котре працює при міській бібліотеці ім.М.Островського з 1975 року.

Колектив Марганецької центральної міської бібліотеки ім.М.Островського виносить велику вдячність в підготовці та проведенні ювілейного вечора, присвяченого 75-річчю бібліотеки, своїм землякам: директору муз.школи Л.В.Лелюхудиректору Марганецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №12 О.Ф.Галко, директору ТРК «МСТ» В.О.Малишевій. Особливу вдячність – ведучим заходу учням школи №12 Яні Майдук і Леоніду Приходченку, котрі вразили усіх дикцією та артистизмом.

Наприкінці вечора – ювілею до читачів вийшли ті, хто сьогодні служить великій бібліотечній справі, і віддає знання, попит та серце головній бібліотеці міста: директор Марганецької міської ЦБС (завідуюча міською бібліотекою) Л.В.Пономарьова, методист Марганецької міської ЦБС І.О.Кандала,  провідний бібліотекар Т.Ф.Мархасіна, провідний бібліограф ЦБС О.В.Забенькобібліотекарі В.В.Жданова, О.В.Рак, І.І.Мащенко, С.О.Рубан, Л.Р.Мельникова, В.В.Фіалковська, прибиральниця О.Ю.Шаляпіна.

З ювілеєм, рідна бібліотека!

Інна Кандала, методист Марганецької міської ЦБС

Переглядів: 491 | Додав: Biblioteka | Рейтинг: 1.0/1