2024, П`ятниця, 19.04.2024, 00:32

Головна » 2020 » Травень » 8 » 9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні
9 травня - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

З цвітінням садів, буянням квітів і дерев, золотом і сріблом бойових нагород  до нас приходить Перемога. День Перемоги назавжди залишиться днем нашого тріумфу, символом героїчного минулого, величі духу. Стійкість, мужність і самовідданість старшого покоління на полях битв і на трудовому фронті в ім'я перемоги над нацизмом – істинний приклад патріотизму для нащадків.

Свято Перемоги – особливе свято – величне, вистраждане… Подвиг героїв-переможців у цій жахливій війні непідвладний часу, як й наша щира та безмежна вдячність їм – людям, які виявили нездоланну мужність та незламність духу в боях за рідну землю та свободу країн Європи.

Українці воювали на боці антигітлерівської коаліції (Об’єднаних Націй) і зробили значний внесок у перемогу над нацизмом та союзниками гітлерівської Німеччини. Ціною цього стали надзвичайні втрати упродовж 1939–1945 років – українців та інших народів, які проживали на нашій землі й боролися проти тоталітарних режимів. Тоді загинуло понад вісім мільйонів осіб.

Усі, хто здобував Перемогу, навічно залишаться у пам'яті вдячних народів, і спомин про них передаватиметься з покоління в покоління. Подвиги, здійснені нашими воїнами і трудівниками тилу, зробили їх героями. За кожним із них – людське життя, яскраве і талановите, безжалісно обірване у розквіті сил. День Перемоги – справді всенародне свято, яке свідчить, що ніхто з них не забутий і ніщо не забуто.

Бібліотекарями читального залу оформлена книжкова виставка «75 років Перемоги в серцях поколінь».

Представлені на ній документи висвітлюють причини виникнення Другої світової війни, відтворюють широку панораму подій від початку війни в 1939 році до капітуляції нацистської Німеччини, особливу увагу приділено спогадам партизанів та підпільників, фронтовиків, які боролися з нацистами на території Марганця та в придніпровських плавнях. Всі матеріали розкривають історичну правду про трагічні дні війни.

Вітаємо ветеранів та марганчан з величним святом , яке об’єднує всі покоління нашого народу – Днем Великої Перемоги!

Переглядів: 392 | Додав: Biblioteka | Рейтинг: 0.0/0

«  Травень 2020  »