2024, Субота, 27.04.2024, 00:12

Головна » 2019 » Лютий » 11 » Афганістан – мій вічний біль, моя пекуча пам’ять
Афганістан – мій вічний біль, моя пекуча пам’ять

15 лютого весь український народ відзначить День вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 30-ту річницю виведення радянських військ із Афганістану. До цього дня 11 лютого в центральній міській бібліотеці ім. М.Островського відбувся вечір-спомин «Афганістан – мій вічний біль, моя пекуча пам’ять»  для учнів 10-11 класів ПМШ №11 та учнів професійного ліцею.

Ведучі заходу Вікторія Жданова та Вікторія Фіалковська розповіли молоді про літопис Афганської війни, який містить безліч прикладів героїзму; про подвиги мужніх воїнів-інтернаціоналістів, які самовіддано виконували свій обов’язок в горах та пустелях, в повітрі, в наступі та обороні, при врятуванні бойових товаришів та мирних мешканців країни. Більш детально розповіли про подвиги загиблих в  Афганістані наших земляків Івана Олійника та Володимира Долгова.

Змістовна розповідь ведучих супроводжувалась презентацією, уривками з документальних фільмів, які  були підготовлені провідним бібліографом Марганецької ЦБС Ольгою Забенько. Також до заходу була підготовлена книжкова виставка «Події афганські у серці і досі печуть».

На заході виступили присутні гості: голова Марганецької спілки ветеранів Афганської війни Ігор Кумпанполковник запасу, викладач захисту Вітчизни у школах міста Микола  Борис та рядовий запасу Олександр Шумілін. Вони розповіли про воєнні події Афганської війни, які стали історією.

Роки, скільки б їх не минуло, не зітруть у народній пам’яті імена воїнів-афганців. Ми пам’ятаємо і завжди будемо пам’ятати про кожного нашого загиблого співвітчизника.

Присутні на заході вшанували хвилиною мовчання всіх, хто віддав своє життя у тій війні, увійшовши в безсмертя.

Вікторія Жданова, бібліотекар

Переглядів: 532 | Додав: Biblioteka | Рейтинг: 5.0/1