2017, Неділя, 25.06.2017, 02:06

Завітайте до Пункту європейської інформації "Все про Європу" і дізнайтеся про безвізовий режим для України!
Головна » 2016 » Лютий » 1 » Безкоштовні інформаційні ресурси від Deutsche Welle
Безкоштовні інформаційні ресурси від Deutsche Welle

Шановні відвідувачі сайту бібліотеки та Інтернет-центру!

Раді Вам повідомити, що Марганецька центральна міська бібліотека ім. М. Островського стала партнером Німецької служби новин, створеної DW спільно з провідним німецьким інформагентством dpa (Deutsche Presse-Agentur) за підтримки Міністерства закордонних справ ФРН.

Для Німецької служби новин dpa розробило закритий паролем інтернет-порталЦе тематично орієнтована добірка текстів виняткової якості, які можуть бути доступні читачам на комп'ютерах в Інтернет-центрі нашої бібліотеки.

Портал відкриває доступ до:
• Потоку оперативної інформації про події в Німеччині або перебувають у центрі уваги Німеччини;
• Аналізу світових та локальних питань поточного порядку денного ФРН;
• Архіву інформаційних та аналітичних матеріалів, що ведеться з листопада 2014 року.

Передбачений оптимальний набір необхідних для роботи з текстами функцій. Матеріали доступні на німецькій, англійській та арабській мовах.

За допомоги  DW на сайті бібліотеки ім. М. Островського створено вікно Німецької служби новинЙого зміст регулярно автоматично актуалізується. Якщо відвідувача зацікавить яка-небудь з анонсованих публікацій, для перегляду її повної версії він буде переправлений на відповідну сторінку сайту, створеного DW для Німецької служби новин (www.german-news-service.de).

Для Марганецької центральної міської бібліотеки ім. М. Островського та читачів використання матеріалів Німецької служби новин повністю безкоштовно.

Запрошуємо Вас частіше відвідувати сайт бібліотеки або завітати до Інтернет-центру, де Ви зможете ознайомитися з матеріалами Німецької служби новин!

Переглядів: 118 | Додав: Biblioteka | Рейтинг: 5.0/1
«  Лютий 2016  »