2024, Четвер, 25.04.2024, 20:53

Головна » 2023 » Квітень » 10 » Безоплатна правова допомога. Компенсація
Безоплатна правова допомога. Компенсація

17 березня 2023 року Президент України підписав Закон «Про компенсацію за пошкодження та знищення окремих категорій об'єктів нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України, та Державний реєстр майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України».

Заява на надання компенсації, форма якої буде затверджена окремо, подається до Комісії з розгляду питань щодо надання компенсації, яка утворюється при виконавчому органі органу місцевого самоврядування.

Заява має бути подана під час дії воєнного стану та протягом одного року з дня його припинення або скасування.

Компенсація за знищений об’єкт нерухомого майна надаватиметься шляхом:

• надання грошових коштів,
  • фінансування придбання квартири, іншого житлового приміщення, будинку садибного типу, садового або дачного будинку, з використанням житлового сертифіката.

Компенсація за пошкоджений об’єкт нерухомого майна надаватиметься шляхом: Описание: виконання робіт, пов’язаних з будівництвом на пошкодженому об’єкті нерухомого майна з метою його відновлення;

• надання будівельної продукції для виконання таких робіт.

Заява про надання компенсації може бути подана:

1) в електронній формі через Єдиний державний вебпортал електронних послуг, а також через мобільний додаток Єдиного державного вебпорталу електронних послуг - громадянином України;

2) в паперовій формі через центр надання адміністративних послуг, органи соціального захисту населення, або нотаріуса.

Головний юрист Рубан С. О.

Переглядів: 94 | Додав: Biblioteka | Рейтинг: 0.0/0

«  Квітень 2023  »