2017, Понеділок, 23.10.2017, 13:45

Головна » 2017 » Вересень » 27 » Бібліоквест «Чи знаєш ти українську літературу?»
Бібліоквест «Чи знаєш ти українську літературу?»

27 вересня у центральній міській бібліотеці ім.М.Островського відбувся бібліоквест «Чи знаєш ти українську літературу?» У ньому взяли участь учні 11-го класу природничо-математичної загальноосвітньої школи №11 на чолі з вчителем Т.Д.Харіною.

Ведуча заходу бібліотекар юнацького абонементу В.В.Жданова радо зустріла та ознайомила учнів з умовами бібліотечного квесту. На початку  за допомогою кольорових смайликів учні поділилися на три команди. Кожна команда виконувала завдання під керівництвом бібліотекаря юнацького абонементу В.В.Жданової, бібліотекаря читального залу В.В.Фіалковської, бібліотекаря БФ№2 І.І.Мащенко.

Бібліоквест розпочався з отримання  кожною командою пазлу, зібравши який вони відгадували назву книги (та її автора), яку їм потрібно було знайти у фонді бібліотеки. В книгах (зі станції 1) знаходилися листки з питаннями з української літератури. Кожне питання відсилало до наступної книги, яку також треба було знайти у фонді. В книгах (зі станції 2) лежали листки з вказаними сторінками, рядками і словами – перша буква знайденого слова є однією з літер назви наступної книги. Її теж треба було знайти. В книгах (зі станції 3) лежали квадрати з літерами, в яких було зашифровано назву наступного художнього твору. Треба було її знайти та назвати автора.

Бібліоквест показав, що учні 11-го класу добре знають українську літературу та вміють дружно працювати в команді.

Директор Марганецької міської ЦБС Л.В.Пономарьова висловила подяку всім учасникам бібліоквесту. В кінці на  них чекав солодкий сюрприз у читальному залі.

Вікторія Жданова, бібліотекар юнацького абонементу

Переглядів: 53 | Додав: Biblioteka | Рейтинг: 0.0/0