2024, Вівторок, 19.03.2024, 07:27

Головна » 2021 » Липень » 15 » Бібліотека вітає ветеранів комбінату
Бібліотека вітає ветеранів комбінату

Сьогодні, 15 липня, в Раді ветеранів Марганецького гірничо-збагачувального комбінату відбулася зустріч з ветераном праці комбінату, культпрацівником Вірою Михайлівною Малишко. Зустріч відбулася напередодні професійного свята – Дня працівників металургійної та гірничодобувної промисловості.

В.М.Малишко (на фото перша зліва) серед друзів

Присутні згадали трудові будні В.М.Малишко – завідувачки клубом ім. Шевченка на Максимівці, де вона працювала з 1956 по 1990 роки. За свою багаторічну і добросовісну працю Віра Михайлівна була нагороджена медаллю, значком «Відмінник кінематографії СРСР», грамотами, дипломами.

Медаль "Ветеран праці СРСР"

Знак ВЦРПС "За досягнення в самодіяльному мистецтві"

Значок "Відмінник кінематографії СРСР"

А сьогодні Рада ветеранів МГЗКа нагородила В.М.Малишко Грамотою як ветерана праці Марганецького ГЗКа, що присвятила все своє трудове життя прищепленню гірникам комбінату, всім його трудівникам любові до професії, до величі і шляхетності через культуру, прилучення до духовності і гордості за свій труд в нашому гірницькому місті Марганець.

Ветерана праці привітали голова Ради ветеранів АТ «Марганецький гірничо-збагачувальний комбінат» А. І. Супрун, почесні громадяни міста Я. В. Мандзій і В.В.Котов, Заслужений працівник культури України Л.Г.Савченко, директор ПК гірників Н.М.Форіс, головний бухгалтер ПК гірників Є.І.Широченкова, журналіст Г.М.Лаврушина, Олександр Малишко (онук Віри Михайлівни).

Рада ветеранів МГЗКа – партнери, друзі по роботі міської бібліотеки. Тому привітати В.М.Малишко і всіх присутніх з прийдешнім професійним святом прийшла директор міської бібліотеки, Заслужений працівник культури України Л.В.Пономарьова. І побажала напередодні свята всім присутнім міцного здоров’я, довголіття, святкового настрою і участі в житті комбінату його трудівників.

Текст Л.В. Пономарьова

переклад О.В.Забенько