2017, Понеділок, 23.10.2017, 07:58

Головна » 2017 » Квітень » 26 » Чорнобильська трагедія у наших серцях
Чорнобильська трагедія у наших серцях

26 квітня – 31-ша річниця трагедії на Чорнобильській АЕС. Це день пам’яті про тих, хто ціною власного життя заплатив за наше майбутнє і день подяки тим, хто став на захист людства.

До цієї сумної дати у ЦМБ ім. М.Островського бібліотекарем читального залу В.В. Фіалковською  була оформлена бібліотечна виставка «Чорнобильська трагедія у наших серцях».

Вікторія Валеріївна зробила огляд бібліотечної виставки і розповіла користувачам про події, які трапились в цей день: історію ЧАЕС, про катастрофу, що зруйнувала мільйони життів, перевернула світогляд цілого покоління, познайомила з книгами, фотоальбомами, періодичними виданнями, розповіла про найважчі фрагменти боротьби України, країн СНД та інших держав, котрі допомагають мінімізувати наслідки цієї аварії.

Користувачі бібліотеки ЦМБ ім.М.Островського В.І.Жемяков, Ю.С.Ахрамєєва

Бібліотекар особливу увагу звернула на тематичну папку «Чорнобиль: відгук трагедії», в яку у бібліотеці протягом багатьох років збирають матеріали про цю трагічну дату, про марганчан – чорнобильців.

Сучасники повинні не забувати про найбільшу техногенну катастрофу минулого століття: адже Чорнобиль не має минулого часу. Нехай у цей день, національної скорботи, сумні дзвони Чорнобиля відгукнуться в серці кожного з нас співчуттям і милосердям!

Вікторія Фіалковська,

бібліотекар ЦМБ ім.М.Островського