2024, Четвер, 25.04.2024, 21:58

Головна » 2019 » Жовтень » 16 » День художника в LOVE-парку
День художника в LOVE-парку

У другу неділю жовтня щорічно відзначається День художника України. Художник – це не професія, це покликання душі і серця, це талан творця пензлем і фарбами створювати образи, настрій, емоції. Таїнство малювання неможливо збагнути розумом. Як на небесах влаштовуються долі людей, так під час малювання митець створює світ художніх образів, наділених почуттями.

Художники… Саме ці люди розмальовують чорно-білий світ у барви веселки та видаються нам інколи диваками. Адже вони - ніби інструменти в руках Всевишнього й у житті - виконують якесь високе покликання.

Місто Марганець багате на талановитих художників. І в Марганці, і в Україні та в усьому світі відомі імена наших митців пензлю і фарб: Миколи Герасименка, Любові Нарбут, Юрія Барсука, Володимира Савенка, Івана Барнаша, Петра Козловського.

В День художника України, 13 жовтня, в LOVE-парку проходила виставка картин деяких марганецьких художників. Свої роботи представили М.Я.Герасименко, Л.І. Нарбут, Ю.В. Барсук, В.К.Савенко.

Марганчани залюбки споглядали красу зображувального мистецтва пензля талановитих марганчан. Важко було пройти і не затримати погляд на різноманітті тем та яскравості кольорів й відтінків представлених картин.

Про свої роботи розповідає відомий марганецький художник Микола Якович Герасименко.

Картини марганецької художниці Любові Іпатівни Нарбут особливо привертали увагу жінок.

Яскраві пейзажні композиції відомого марганецького художника Юрія Вікторовича Барсука приваблюють і дорослих, і дітей.

Палкою любов'ю до України пронизані всі роботи талановитого художника Володимира Кононовича Савенка.

Марганецька центральна міська бібліотека ім. М. Островського дякує нашим землякам-марганецьким художникам за це свято прекрасного! Бажає їм здоров'я, невичерпної творчості, нових чудових картин і зустрічей з шанувальниками живопису!

Публікацію підготувала

Ольга Забенько, пр. бібліограф ЦБС.

Переглядів: 519 | Додав: Biblioteka | Рейтинг: 5.0/1

«  Жовтень 2019  »