2024, П`ятниця, 26.04.2024, 07:21

Головна » 2018 » Березень » 22 » День працівників житлово-комунального господарства
День працівників житлово-комунального господарства

Щорічно у третю неділю березня відзначається День працівників житлово-комунального господарства.

Цей день присвячений усім працівникам житлово-комунальних господарств, які виконують вкрай необхідну справу – забезпечення життєдіяльності міст, надання різних послуг. Саме працівники цієї галузі роблять все можливе для того, щоб життя кожного з нас було комфортним, зручним та безпечним.

Перш за все, завдяки працівникам житлово-комунальних господарств, з року в рік змінюється загальний вигляд нашого рідного міста, яке стає більш чистим, впорядкованим, освітленим, квітучим. Поліпшується якість водопостачання і водовідведення, утримання будинків та прибудинкових територій.

Представники сфери побутового обслуговування працюють задля того, щоб ми жили у зручних і  комфортних умовах, а Марганець розквітав своєю красою.

Напередодні свята у актовому  залі  Центру житлово-комунального господарства м. Марганця відбулося свято. Начальник центру Андрій В’ячеславович Петрук привітав усіх присутніх зі святом. Разом з представником від трудового колективу Раїсою Іванівною Токарчук нагородили Почесними грамотами працівників підприємства.

Святковий настрій усім присутнім подарували: ансамбль дитячої музичної школи, солісти  вокального колективу «Мелодіка» Юлія Ковальова та Дар’я Тютюнник, викладач музичної школи Дар’я Ульянова, вокалістка колективу «Мрія» Анастасія Морозова, керівник ансамблю «Дніпровські зорі» Віктор Малібога.

Захід провела бібліотекар ЦМБ ім.М.Островського Вікторія Фіалковська.

Колектив ЦМБ ім.М.Островського щиро вітає начальника центру Андрія В’ячеславовича Петрука та його колектив.

У цей святковий день ми бажаємо вам міцного здоров’я, доброго весняного настрою, наснаги, злагоди, щастя і світлого майбутнього, ініціативи й діловитості у виконанні професійних завдань. Бажаємо добра, благополуччя і нехай слова вдячності від людей щоденно зігрівають вашу душу.

Ми дякуємо Вам за допомогу та розуміння. Зі святом!

Вікторія Фіалковська, бібліотекар

Переглядів: 560 | Додав: Biblioteka | Рейтинг: 0.0/0