2024, Вівторок, 16.04.2024, 06:27

Головна » 2019 » Вересень » 2 » День знань в бібліотеці
День знань в бібліотеці

День знань - це урочисте свято для дітей та дорослих. Розпочинаючи новий навчальний рік, всі налаштовуються на нові знання, цікаві відкриття та досягнення. З року в рік урочисто та святково проходить перший урок в бібліотеці. На цей раз на нього завітали учні 8-х (вчитель О.В.Вольда)  та 9-х (вчитель С.М.Іляшенко) класів Марганецької ЗОШ №11.

Цьогоріч темою першого уроку була "Україна гідна та єдина". Адже важливо не тільки триматися разом за будь-яких умов, зберігати єдність території та нації, але й важливо бути гідним громадянином своєї Батьківщиною, пишатися та прославляти свою Україну.

Ведуча заходу - бібліотекар читального залу ЦМБ ім. М. Островського В.В. Фіалковська нагадала присутнім про національні символи, досягнення країни та її неосяжні можливості. Україна має пишатися своєю героїчною історією, своїми героями. Славетне минуле України зумовило  незнищенний дух свободи та перемоги у нащадків, які гідно відстоюють нашу рідну землю, захищають нас від ворогів та знищення національної ідеї.

Захід супроводжувався мультимедійними матеріалами, які підготувала провідний бібліограф ЦБС О.В.Забенько. Пісні про Україну завжди додають святковості будь-якому заходу, сприяють піднесеному настрою та урочистості події.

Отримані відомості присутні на заході змогли перевірити наприкінці першого уроку. Ведуча провела цікаву патріотичну вікторину, і приємно було спостерігати активність учнів та високий рівень правильних відповідей.

Ось так цікаво та урочисто розпочався новий навчальний рік в учнів ЗОШ №11.

Публікацію підготувала

провідний бібліограф ЦБС Ольга Забенько