2024, Понеділок, 29.04.2024, 15:23

Головна » 2024 » Лютий » 20 » До 10 річниці Небесної Сотні
До 10 річниці Небесної Сотні

20 лютого щорічно в Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні.

В цьому році минає 10 річниця пам’яті кровопролитних подій, які мали місце на Майдані Незалежності в Києві.

Революція Гідності – масовий громадянський протест, який тривав 94 дні – з 21 листопада 2013 року до 22 лютого 2014 року. Вона поклала початок подальшій боротьбі з сусідом-агресором, який анексував Крим, окупував на Донбас та Луганщину, а з лютого 2022 року  здійснює повномасштабне вторгнення на територію України.

День Героїв Небесної Сотні покликаний увічнити людську, громадянську і національну відвагу та самовідданість, силу духу і стійкість громадян. Події 10 річної давнини змінили хід історії нашої держави, тому щорічно, 20 січня, вшановується подвиг загиблих за ідеали демократії, права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Подвиг кожного загиблого у 2014 році заслуговує на глибоку повагу,  адже саме вони ціною власного життя змінили Україну. Саме вони самовіддано виборюючи свободу та гідність, заплатили найвищу ціну - віддали свої життя, щоб Україна розвивалася, як вільна, демократична держава.

З нагоди 10-ї річниці подій на Євромайдані та вшанування пам’яті загиблих за свободу і гідність,  в Центральній міській бібліотеці та в  бібліотеці - філії для дітей  підготовлені та оформлені книжкові виставки :"Мій тато став Зіркою" та "Хто вмирає в боротьбі - в серцях живе повіку!"

Проведені тематичні перегляди літератури та бесіди з читачами:

Пам’ять про Героїв Небесної Сотні живе в українському суспільстві, закликаючи всіх до громадянського активізму, консолідації та   усвідомлення відповідальності кожного за майбутнє України.

Матеріал підгогтували Олена Рак та Вікторія Фіалковська

Переглядів: 107 | Додав: Biblioteka | Рейтинг: 0.0/0