2024, Понеділок, 13.05.2024, 23:03

Головна » 2021 » Липень » 26 » До 30-річчя незалежності України
До 30-річчя незалежності України

В Марганецькій територіальній громаді почали проводити цикл масових заходів, присвячених Дню незалежності України.

Так, 24 липня 2021 року у Мар’ївці відбулося відкриття «Музею української старовини просто неба». Свято відкрив міський голова Боровик Г.В. Далі виступили: організатор свята, створювач Музею, директор товариства «Марганець туристичний» Корбут М.І.; голова громадської ради при виконкомі Марганецької міської ради Коломоєць С.М.; член громадської ради при виконкомі Марганецької міської ради Рябцева В.Г. та інші.

Наша Публічна бібліотека також була учасником відкриття цього музею. Для марганчан і гостей міста бібліотекарями Фіалковською В.В. і Мащенко І.І. була оформлена книжкова виставка «Рідне місто моє, в мене доля з тобою єдина». Огляд та бесіди з читачами проводили провідний бібліотекар Мархасіна Т.Ф. і бібліотекар Жданова В.В. Співробітник Публічної бібліотеки Шаляпіна О.Ю. представила перед учасниками заходу свої творчі роботи.

З присутніми на святі спілкувалися марганецькі поети: Штабенко І.П., Должиков Я.І., Онуфрієнко В.Г., письменник-вчений Лаар О.К., музиканти, подружжя Тетяна та Віктор Рабійчук.

Про значення відкриття «Музею української старовини» розповіли директор Публічної бібліотеки Пономарьова Л.В. і марганецький поет Третяк Ю.Т. Побачить усе дійство та зберегти для історії нашого міста та бібліотеки нам допомогла бібліотекар Рубан С.О.

Свято дуже сподобалося усім присутнім, викликало гордість за марганецьку землю, радість та гарний настрій від побаченого. Дякуємо М.І.Корбуту за партнерські відносини з бібліотекою в популяризації краєзнавчих знань серед населення міста. Хай Музей постійно поповнюється новими історичними експонатами та розширюється народна стежка до нього!

Лідія Пономарьова,

директор Публічної бібліотеки,