2024, П`ятниця, 03.05.2024, 16:55

Головна » 2019 » Лютий » 6 » До 75-річчя визволення м.Марганця
До 75-річчя визволення м.Марганця

4 лютого 2019 року в ЦМБ ім. М.Островського пройшов урок пам’яті «Війна далеко, але пам’ять з нами  на кожнім кроці, в кожнім із сердець» присвячений 75-й річниці визволення Марганця від нацистів.

Чим далі в минуле відходять суворі події війни 1939-1945рр. тим значиміше постає подвиг тих, хто сьогодні не з нами, хто загинув у ту грізну добу. Їх імена навіки залишаться в історії країни, в наших спогадах. Пам’ять людська нетлінна. Вона дивиться на нас із старих фронтових фотографій, з тих речей, які зберігають колишні воїни та їх нащадки.

На урок пам’яті були запрошені учні професійного ліцею. Підготувала і провела захід бібліотекар Вікторія Фіалковська, яка розповіла присутнім про перші дні війни в нашому місті і про довгоочікуваний день визволення, а також  представила почесних гостей заходу: представників Ради ветеранів війни та праці. Перед присутніми виступив полковник, почесний ветеран України, ветеран військової служби Віталій Іванович Чупкін. Про партизанський рух в м. Марганці змістовно розповів Анатолій Семенович Степановполковник, член президії міської Ради ветеранів війни та праці, кандидат історичних наук.

У виконанні вокального ансамблю «Бойові подруги»який дії при міській Раді ветеранів війни та праці (худ. керівник Людмила Миколаївна Топчій, муз.керівник Микола Дмитрович Швидкий) пролунали твори героїко-воєнної тематики.Мультимедійне оформлення заходу забезпечила  провідний бібліограф ЦБС Ольга Забенько. До заходу була підготовлена і оформлена бібліотечна виставка «Місто пам’ятає подвиг своїх визволителів».

6 лютого колектив Марганецької міської ЦБС взяв участь у покладанні квітів до меморіалу «Вічний вогонь».

З кожним днем учасників. свідків подій Великої війни залишається все менше, тому ми цінуємо кожне слово, кожен спогад ветеранів про свій слід в історії Вітчизни.

Вікторія Фіалковська, бібліотекар

Переглядів: 438 | Додав: Biblioteka | Рейтинг: 0.0/0