2024, П`ятниця, 26.04.2024, 08:19

Головна » 2021 » Червень » 18 » До Дня батька
До Дня батька

З метою створення сприятливих умов для зміцнення інституту сім’ї як основи суспільства і визнання на державному рівні ролі батька у вихованні дітей 18 травня 2019 року був прийнятий Указ Президента України № 274/2019, яким установлено відзначати щороку День Батька в Україні у третю неділю червня. День батька в Україні співпадає з міжнародним святом. У цьому році будемо відзначати цю подію 20 червня.

Це важливе сімейне свято подарує нам привід привітати найближчу і рідну людину, тата – главу сім'ї, добувача, годувальника, вихователя і доброго друга для своїх дітей і дружини.

Ідея вшановувати батьків з'явилася в Америці у 1909 році. Місіс Додд з міста Спокан виступила з ініціативою створення дня в році, коли б діти могли висловити подяку і шанування своїм дбайливим татусям. Таким чином вона увічнила пам'ять свого батька, який, коли залишився вдівцем, зумів виховати шістьох дітей без матері.

За традиціями Нового світу, символом Дня батька є квіти троянди, які носять біля серця, приколюючи на одяг у цей день. Червоні троянди носять, якщо батько живий, а білі – якщо він покинув наш світ. У багатьох державах влаштовують різноманітні заходи і виділяють кошти на підтримку незабезпечених батьків-одинаків, віддають шану чоловікові-батькові. Цей день є декларуванням поваги сімейних цінностей.

Щоб поширити інформацію про нове свято серед користувачів бібліотеки, привернути увагу до сімейних цінностей, ролі батька у вихованні дітей бібліотекарі читальної зали Марганецької центральної міської бібліотеки також приєдналася до цієї події та підготували книжково-ілюстративну  виставку «Тато: захисник, порадник, друг».

Усіх батьків України вітаємо з Днем батька! Миру, злагоди, здоров’я вам! Будьте завжди опорою, порадниками та помічниками для своїх рідних.

А ви не забули привітати свого тата чи дідуся зі святом?

Чудового батька, читача-ветерана нашої бібліотеки Олександра Павловича Михальченка в цей день вітають його діти Олена і Роман.

Озбілєн Каміла вітає свого батька Бенхура з Днем батька.

Карюк Олександр вітає свого батька Павла Леонідовича Карюка, електрослюсаря шахти №14/15.

Рубан Сергій Олександрович вітає свого батька - вчителя, письменника, краєзнавця, дослідника, історика Олександра Федоровича Рубана.

Переглядів: 296 | Додав: Biblioteka | Рейтинг: 5.0/1

«  Червень 2021  »