З 2003 року третьої суботи травня в Україні відзначається День Європи відповідно до Указу Президента № 339/2003 від 19 квітня 2003 року. У 2020 році День Європи в Україні припадає на 16 травня.
Для українців це особливий день. Ще з античних часів Україна є повноправною та невід’ємною частиною європейської спільноти – великої родини, об’єднаної прогресивними демократичними поглядами. Цей день – чудовий привід вкотре засвідчити прагнення України жити в мирі та злагоді, будувати своє майбутнє в колі країн об’єднаної Європи.
День Європи святкується в усіх великих та маленьких містах. Повсюди відбуваються святкові концерти, вистави, іноземці з усіх європейських спільнот, які знаходяться на території України, розповідають українцям про життя у Європі, про історію та культуру інших держав.
Різні святкові заходи проходять і в бібліотеках, щоб показати українцям, що вступ до Європейського Союзу – це дуже потрібний крок для нашої країни.
В Марганецькій центральній міській бібліотеці продовжує діяти Пункт європейської інформації "Все про Європу".
![](https://1.bp.blogspot.com/-CSkhk11mDQE/XrvH3aIk6II/AAAAAAAAE-g/rQ-1512kfvw_TYb7vrOoXC3dljn8RD7tgCNcBGAsYHQ/s1600/3IMG_9162.JPG)
Щороку в бібліотеці урочисто та святково відзначається ця подія. Проте цього року через пандемію та карантинні обмеження бібліотека не має змоги організовувати публічні зустрічі для відзначення Дня Європи в Україні для своєї громади.
У читальному залі Марганецької центральної міської бібліотеки створено виставку-подорож «Подорожуємо Європою», яка дає можливість ознайомитись із країнами Європи, їх культурою, традиціями, столицями, прапорами та мовою.
![](https://1.bp.blogspot.com/-hWPRUb28cOU/XrvH3a8ylJI/AAAAAAAAE-k/4dJUF3Sug5Y0pSDlLoACKWgq2_NRv1_FQCNcBGAsYHQ/s1600/1IMG_9175.JPG)
![](https://1.bp.blogspot.com/-1JJ_G_q05pE/XrvH3YHYwJI/AAAAAAAAE-c/NWCrFQoevLQw4UMCHWLioX5EXwZWk9qJwCNcBGAsYHQ/s1600/2IMG_9169.JPG)
Більше інформації шукайте
на блогі Пункту європейської інформації "Все про Європу"
http://punkt-eu.blogspot.com/ |