2024, Четвер, 02.05.2024, 20:57

Головна » 2023 » Серпень » 24 » До Дня Незалежності України!
До Дня Незалежності України!

Щорічно 24 серпня Україна відзначає  День Незалежності - головне державне свято у році.

У 2023 році Україна відзначає  32-й рік Незалежності в умовах повномасштабної війни.

За час війни весь світ побачив хоробрість і самовідданість нашого народу, а ми ще більше пишаємося тим, що ми - українці.

Людська природа створена так, що ми завжди прагнемо до особистої свободи й можливості самостійно визначати свою долю. Втім, це прагнення властиве не тільки окремим людям, а й цілим народам, які з різних причин бувають позбавлені власної державності. Незалежне життя України налічує лише 30+ років — незначний в історичному вимірі час. Але для наших співгромадян це ціла епоха, яку розпочав день 24 серпня 1991 року — тоді в залі українського парламенту було ухвалено Акт проголошення незалежності України.

З того часу 24 серпня ми кожен рік святкуємо День Незалежності України ,як визначну подію, що змінила нашу національну свідомість та реалії життя.

Сьогодні український народ платить неймовірну ціну у  війні, а тому кожен українець на своєму місці має робити все можливе для наближення нашої спільної перемоги.

Саме українців сьогодні розуміє та підтримує весь цивілізований світ. Хоча попереду ще багато випробувань і складнощів, саме зараз відбувається формування справжньої суб’єктної, самостійної та незалежної Української держави. І ми це обов’язково зробимо разом. Бо, мабуть, у цьому й полягає місія нашого покоління українців.

Незалежність… Це коли ти розумієш, що в тебе за спиною – Велика країна, єдина у світі, яка може протистояти варварській імперії вбивць.

Центральна міська бібліотека підготувала книжкову виставку «Державність вимріяна поколіннями»

З Днем Незалежності, наша рідна Україно ! Колектив КЗ "Публічна бібліотека" вітає всіх марганчан зі святом Незалежності! Бажаємо кожній українській родині мирного неба, непохитної віри, сімейного затишку та щасливого майбутнього у вільній процвітаючій Україні!

Переглядів: 147 | Додав: Biblioteka | Рейтинг: 0.0/0

«  Серпень 2023  »