2024, Субота, 27.04.2024, 14:18

Головна » 2024 » Березень » 21 » До Дня пам'яті поета нашого земляка Григорія Бідняка
До Дня пам'яті поета нашого земляка Григорія Бідняка

21 березня – незвичайний день. Цього дня відзначається Всесвітній день поезії. А ще це день памяті поета, Почесного громадянина міста Марганця, члена Національної Спілки письменників України, заслуженого працівника культури України -відомого українського поета, нашого земляка –Григорія Прокоповича Бідняка. Сьогодні б видатному поету виповнилося б 91 рік.

Бідняк Григорій Прокопович народився в сел. Городище Нікопольського району Дніпропетровської області 21 березня 1933 року .

На вірші Григорія Бідняка написано багато пісень, які увійшли до збірки «Сурми кличуть», «Пісні про маму», «Думка коло Дніпра», «Батькова криниця», «Журавлиний прощання», «Стежками Колишня», «Пісня моя українська», «Співаємо разом», «Срібні дзвіночки», «Дитячий майданчик».
Творчість Григорія Бідняка відзначено Грамотами Національної Спілки письменників України – за видатні успіхи в розвитку української літератури, активну участь у літературному процесі. Нагороджений також Почесним знаком Міністра культури України «За досягнення в розвитку культури і мистецтва"

Пропонуємо Вашій увазі переглянути, а може і ознайомитися з творчістю нашого видатного поета. Сьогодні ви можете переглянути книжкову виставку, яка називається "З Україною в серці в Україні живу".Григорій Прокопович писав багато книжок для дітей, де автор намагається прищепити дітям чудові риси характеру: доброти, ніжності, віри та любові. Чекаємо на Вас, наші улюблені читачі, побачимось!

Матеріал підготувала Олена Рак

Переглядів: 100 | Додав: Biblioteka | Рейтинг: 0.0/0