2024, Понеділок, 29.04.2024, 12:00

Головна » 2024 » Лютий » 21 » До Дня рідної мови
До Дня рідної мови

Кожного року 21 лютого увесь світ відзначає міжнародний день рідної мови. Це свято досить молоде. Воно запроваджено у листопаді 1999 року тридцятою сесією Генеральної конференції ЮНЕСКО з метою захисту мовної й культурної багатоманітності.

Мова – це історія народу, його світогляд, інтелектуальний та духовний результат кількатисячної еволюції кожного етносу.

З нагоди свята в  центральній міській бібліотеці,бібліотеці –філії для дітей бібліотекарі підготували книжкові виставки та бесіди : "О слово рідне, що без тебе я?",«Мова – то душа народу»,  .На виставці представлені книги, у яких висвітлюється історія народження та розвитку однієї з наймилозвучніших мов світу – української.

Матеріал підготували бібліотекарі Олена Рак та Вікторія Фіалковська

Також до Міжнародного Дня рідної мови в бібліотеці - філії№1 (с. Городище) була підготовлена та оформлена книжкова виставка "Мова єднає всіх"

День української мови – чудова нагода вшанувати багатство слова, яке об'єднує нас, як націю і відзначити важливість збереження рідної мови. Сьогодні – свято слова, свято мови, яке відзначає наше унікальне культурне самовизначення. Нехай цей День буде нагадуванням про те, що мова – це не лише інструмент спілкування, але й ключ до збереження нашої ідентичності та культурної спадщини. Бажаю всім пишатися рідною мовою та розвивати її красу.

Матеріал підготувала бібліотекар бібліотеки - філії №1 (с. Городище) Ірина Шаповал

Переглядів: 98 | Додав: Biblioteka | Рейтинг: 0.0/0

«  Лютий 2024  »