2024, Вівторок, 14.05.2024, 11:30

Головна » 2021 » Липень » 7 » До Дня родини в Україні
До Дня родини в Україні

В щасливі і сумні години,
Куди б нам не стелили шлях,
Не згасне вогнище родинне
В людських запалених серцях

Дмитро Білоус

Щорічно 8 липня відзначають День родини в Україні. Святкують його з 2012 року відповідно до Указу Президента України «Про відзначення в Україні деяких пам’ятних дат і професійних свят», який був підписаний 30 грудня 2011 року.

Символічно, що саме в цей день православні християни вшановують святих Петра і Февронію - покровителів сім'ї та шлюбу. Звичайно ж, сім’я належить до найважливіших суспільних і державних цінностей.

У читальній залі Марганецької центральної міської бібліотеки підготовлено книжкову виставку “Майбутнє України- щаслива родина”, де можна познайомитися з літературою про традиції української родини, психологію, родинне виховання.

Впродовж усієї історії українська родина будувала своє життя в тісній єдності зі своїм народом. Саме у родинному середовищі формуються такі якості як повага до старших, милосердя, доброта, любов до батьків, родинна злагода, духовний потяг до рідного дому, до рідної культури і мови, традиції родинного виховання.

Без зв'язку з ріднею людина стає безпорадна. Родина завжди стояла і стоятиме біля витоків людського життя і щастя, додаватиме сили і відваги, оберігатиме від напастей, хвороб душі і тіла, вчитиме шанувати людей, їх працю, їх мудрість, святою молитвою звучатиме в твоїх устах велике і величне слово – РОДИНА.

Хочеться побажати кожній родині благополуччя, щастя, добробуту. Нехай у Ваших домівках панують мир, злагода та порозуміння! Бажаємо Вам та всім Вашим рідним міцного здоров’я та непохитної твердості родинних стосунків! Нехай це свято стане для кожного з нас продовженням великого родинного щастя і вагомих досягнень! Зі святом Вас!

Підготували: бібліотекарі читального залу І.І.Мащенко та В.В.Фіалковська

Переглядів: 303 | Додав: Biblioteka | Рейтинг: 0.0/0