2024, П`ятниця, 19.04.2024, 00:27

Головна » 2021 » Травень » 13 » До Міжнародного дня сім'ї
До Міжнародного дня сім'ї

Родина, рід - які слова святі:
Вони потрібні кожному в житті.
Бо всі ми з вами гілочки,
На дереві, яке стоїть віки.
Це дерево - наш славний родовід.
Це батько, мама, прадід твій і дід.

Щорічно 15 травня відзначається Міжнародний день сім’ї. Це свято запроваджене в 1993 році Генеральною Асамблеєю ООН, з метою об’єднання можливостей  різних країн для вирішення всіх найсерйозніших питань, пов’язаних із сім’єю.

Родина – невичерпне джерело наснаги, любові, щастя, успіху, добра та злагоди. Сім’я дає нам почуття згуртованості, учить нас співпереживанню, доброзичливості й мудрості. В усі часи любов і повага до родини була основою народної моралі та її найвищим законом.

Родовід, родина, сім’я… То наші мами й тати, дідусі і бабусі. Сім’я тим міцніша, чим сильнішою є дружба, взаємодопомога і злагода в родині. І глибоко символічно, що саме в яблунево-бузковому травні світ відзначає Міжнародний день сім’ї.

До  Міжнародного дня сім’ї  бібліотекарі читальної зали Марганецької центральної міської бібліотеки підготували відкритий перегляд літератури «Родина моя і моя Україна навіки у серці моєму живуть» відповідного тематичного спрямування.

Познайомившись з представленою літературою, ви дізнаєтесь для себе багато цікавого з психології людських відносин та взаємовідносин в сім'ї, поради з питань виховання дітей. На перегляді представлені видання педагогічного спрямування, а також книги про права, звичаї, традиції, обереги української родини.

Родинне тепло дає нам всім відчуття безпеки, любові та розуміння.

Бібліотекарі Марганецької центральної міської бібліотеки вітають всіх зі святом та бажають міцної дружної родини та сімейного затишку!

Переглядів: 275 | Додав: Biblioteka | Рейтинг: 5.0/1

«  Травень 2021  »