2024, Вівторок, 07.05.2024, 22:51

Головна » 2024 » Квітень » 18 » До Всесвітнього Дня довкілля
До Всесвітнього Дня довкілля

В Україні у третю суботу квітня відзначається День навколишнього середовища його започаткували у 1998 році згідно з Указом Президента України «Про День довкілля» № 855/98, після Стокгольмської конференції з довкілля, яка стала однією з найважливіших в історії еколонічного руху.

Охорона довкілля - система заходів щодо раціонального використання природних ресурсів, збереження особливо цінних та унікальних природних комплексів і забезпечення екологічної безпеки.

Ви теж  зможете зробити свій внесок в збереженні природи та покращенні екологічної ситуації на нашій планеті.

Перші кроки досить прості:

відмовляйтеся від поліетиленових пакетів, адже це екологічно та економно - окупантів сортуємо в біорозкладні пакети;

відмовляйтеся від одноразових пляшок та посуду - бандерівське смузі краще готувати в скляних пляшках;

будьте енергоефективними у побуті - не видавайте ворогу позиції світловими чи шумовими ефектами працюючої техніки;

економте воду - оберігайте рідні водойми (хто зна який ще крейсер потрібно буде відправити в королівство Нептуна);

купуйте менше, аналізуючи свої потреби, та не викидайте - використовуйте продукти раціонально і, за можливості, допомагайте тим хто наразі знаходиться у скрутному становищі;

сортуйте сміття і віддавайте на переробку - усіх загарбників по пакетах (біорозкладних!) і відправляємо на... переробку туди, звідки вони прийшли.

Бібліотека - філія для дітей спеціально для вас підгогтувала книжкову виставку

"HELP - Врятуйте нашу Землю!" яка присвячена Всесвітньому Дню Землі, дню довкілля!

А працівники бібліотеки подбали про те, щоб навколо нашої бібліотеки завжди було чисто, охайно та затишно! Тож піддержуємо чистоту та порядогк не тільки в своїй оселі, а й навкруги теж!

матеріал підготувала Олена Рак

Переглядів: 149 | Додав: Biblioteka | Рейтинг: 0.0/0