2020, Четвер, 09.04.2020, 14:00

Шановні користувачі! У зв'язку з карантином до 24 квітня 2020 року бібліотека не працює.З будь-якими питаннями звертайтеся на e-mail: biblioteka-ost@i.ua
Головна » 2019 » Грудень » 27 » Екологічне ток-шоу (відео)
Екологічне ток-шоу (відео)

На фоні усіх труднощів нашого життя важливість екологічних проблем в сучасному суспільстві досить недооцінена. І Марганець, на жаль, - не виняток.

25 грудня 2019 року вперше в Марганці відбулося ток-шоу, присвячене екологічним питанням.

Для участі в заході голова спільноти "Марганець Туристичний" Мар'ян Корбут зібрав небайдужих до екологічних проблем людей. Він підготував питання щодо проблеми масового спалення опалого листя в осінній та весняний період, розпалення вогнищ в позаміській зоні.

Організатор та ведучий заходу Мар'ян Корбут запросив до участі в заході:
Ольга Забенько, координатор Пункту європейської інформації "Все про Європу" Марганецької центральної міської бібліотеки КЗ "Централізована бібліотечна система відділу культури виконкому Марганецької міської ради Дніпропетровської області";
Сергій Коломоєць, голова громадської організації "Народна Взаємодопомога".

Також приєдналися до діалогу Світлана Патяка, завідувачка бібліотеки-філії №1 ЦБС, Олена Аленька, громадська активістка м. Марганця, Олег Прудіус, відеоблогер. Діалог присутніх виявився досить різнобічним та жвавим.

Естетичною окрасою ток-шоу стали музичні композиції на скрипці у виконанні знаного музиканта Світлани Скрипкіної. Вона своєю мистецькою грою створила сприятливу для продуктивного спілкування атмосферу.

Велика подяка кафе-бару "LIME" за надане затишне приміщення для проведення ток-шоу!

Пропонуємо вашій увазі відео екологічного ток-шоу!

Ольга Забенько, пр. бібліограф ЦБС
Переглядів: 61 | Додав: Biblioteka | Рейтинг: 5.0/1