2024, Вівторок, 16.04.2024, 13:50

Головна » 2017 » Вересень » 9 » Екскурсія до бібліотеки
Екскурсія до бібліотеки

8 вересня 2017 року до бібліотеки ім.М.Островського прибув молодіжний десант учнів 9-А класу гуманітарної гімназії №1 разом з класним керівником Н.Л.Чорною.

Бібліотекар БФ №2 О.К.Поклонська-Горб гостинно зустріла молодь, розповіла про структуру Марганецької міської ЦБС та історію бібліотеки. Під її керівництвом учні відвідали всі відділи, де їх зустрічали співробітники, розповідаючи про свої відділи та особливості послуг, які можна тут отримати.

Провідний бібліотекар Т.Ф.Мархасіна розповіла учням про розмаїття фонду бібліотеки, переваги відкритого доступу до літератури. Школярі мали нагоду побувати в приміщеннях, де зараз знаходиться бібліотека-філія №2.

Далі їхня увага була прикута до Пункту європейської інформації «Все про Європу», про який детально розповіла  координатор Пункту, провідний бібліограф ЦБС О.В.Забенько.

Ольга Костянтинівна розповіла про  діяльність дистанційного пункту доступу до правової допомоги з використанням Skype-зв’язку, який діє в читальній залі бібліотеки.

Бібліотекар юнацького абонементу ЦМБ ім.М.Островського В.В.Жданова провела для гостей пізнавальні конкурси, вікторини.

З нагоди Дня фізкультури та спорту молодь мала змогу переглянути відеоролик «10 причин займатися спортом».

Екскурсія бібліотекою була такою захоплюючою, що година перебування в будинку книги пролетіла на одному подиху. На пам’ять про незабутній захід діти фотографувалися залюбки.

Підготували: Інна Кандала, методист ЦБС

та Ольга Поклонська-Горб, бібліотекар БФ №2