2024, Середа, 24.04.2024, 11:53

Головна » 2015 » Жовтень » 5 » Екскурсії до бібліотеки
Екскурсії до бібліотеки

У вересні 2015 року бібліотекарем юнацького абонементу ЦМБ ім. М. Островського Вікторією Василівною Ждановою було проведено ряд екскурсій до бібліотеки ім. М. Островського. Учасниками екскурсії були учні шкіл та Марганецького професійного ліцею.

Під час екскурсій учні познайомилися з центральною міською бібліотекою ім. М. Островського та її історією. Вони дізналися, що таке бібліотека та які вони бувають. Здійснили маленьку подорож у давні часи, коли люди, ще не вміли виготовляти книги, а тому писали на камінцях, воїнських щитах, телячій шкірі і, навіть, на глині. Дізналися також про те, ким і як створювалися перші рукописні книги у Європі. Учні мали змогу переглянути уривки з документальних фільмів про величну давню Олександрійську бібліотеку, засновану в ІІІ ст. до н.е., та про бібліотеку князя Ярослава Мудрого, засновану при Софії Київській.

На екрані присутнім було продемонстровано найбільшу сучасну бібліотеку – Конгресу США та найменшу, яка знаходиться у британському селі. Вразило підлітків фото найкрасивішої бібліотеки у Празі.

Багато нового присутні дізналися про різні бібліотеки в Україні, зокрема в Марганці. Більше уваги було приділено Марганецькій центральній міській бібліотеці ім. М. Островського.  Вікторія Василівна показала всі структурні підрозділи бібліотеки, познайомила з довідково-бібліографічним апаратом та бібліотечними виставками.

Екскурсії пройшли жваво та цікаво. Емоційна розповідь бібліотекаря, слайд-шоу та відеоуривки на екрані – все це ще довго обговорювали учні, які відвідали бібліотеку.

Переглядів: 608 | Додав: Biblioteka | Рейтинг: 5.0/2

«  Жовтень 2015  »