2024, Четвер, 28.03.2024, 15:58

Головна » 2016 » Лютий » 10 » Фотоконкурс "Дніпропетровщина читає Дмитра Яворницького"
Фотоконкурс "Дніпропетровщина читає Дмитра Яворницького"

Марганецька центральна міська бібліотека ім. М. Островського

приймає фотороботи для участі в фотоконкурсі «Дніпропетровщина читає Дмитра  Яворницького».

Фотоконкурс  проводиться в межах регіонального проекту бібліотек Дніпропетровщини 2016 року «Читаємо разом»: "Дмитро Яворницький - ім'я, овіяне легендами".

Цілі фотоконкурсу:
- популяризація історичних  знань з краєзнавства та знайомство з  видатними українськими постатями;
- популяризація фотомистецтва серед різних верств населення;
- виявлення талантів, у т. ч. серед молоді, в галузі фотомистецтва, заохочення та надання можливості продемонструвати свої кращі творчі роботи.

Порядок та терміни проведення фотоконкурсу:
Фотоконкурс проводиться в два етапи:
-
з 1 лютого по 31 травня 2016 р.  проходить перший етап, його організовують центральні бібліотеки районів та міст обласного підпорядкування;
- з 1 червня по 31 серпня 2016 р. проходить другий етап, у якому беруть участь переможці першого етапу конкурсу.

До 30 вересня 2016 р. підводяться підсумки конкурсу.

Умови участі у фотоконкурсі:
У фотоконкурсі можуть брати участь усі бажаючі, незалежно від віку й роду занять. На фотоконкурс приймаються художні фотографії будь-якого жанру за темами:
1.
« Момент читання творів  Дмитра Яворницького»,
2. «Слідами Дмитра Яворницького» (сучасний вигляд місць, про які йдеться у творах письменника),
3. Для бібліотечних працівників:
«З Дмитром Яворницьким  знайомляться в бібліотеці».

Обов’язкова умова конкурсуприсутність у кадрі книги Д. І. Яворницького або періодичного видання з публікаціями його творів.
   Кожний учасник конкурсу має право представити не більше трьох робіт. Конкурсні  роботи  представляються в електронному форматі JPG, без цифрової обробки (без фотомонтажу) і не повинні  перевищувати 3 Mb.

Учасник фотоконкурсу повинен заповнити заявку на участь у конкурсі, де необхідно вказати: назву знімку, своє  прізвище, ім'я, вік, місце проживання (назва населеного пункту), електронну пошту та телефон.

Фотороботи на першому етапі конкурсу приймаються Марганецькою центральною міською бібліотекою ім. М. Островського.  Фотографії, які не відповідають умовам конкурсу, не розглядаються.

Критерії оцінки робіт:
- відповідність заданим темам;
- цікаві ідеї;
- несподівані ракурси й оригінальність світлин;
- глибокий зміст фотороботи;
- висока якість зйомки;
- природність;
- незвичайні назви до фотознімків, цитати з творів Д. Яворницького, які ілюструють зміст світлини.

Вибір переможців фотоконкурсу:
   Вибір переможців на першому етапі здійснює Марганецька центральна міська бібліотека ім. М. Островського, на другому етапі фотороботи оцінює журі за встановленими критеріями за п’ятибальною системою.

Окремо оголошується номінація «Симпатії глядачів». Для виявлення переможців у цій номінації світлини розміщуються на сайті Дніпропетровської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія (ДОУНБ). Переможці визначаються шляхом онлайн-голосування за кількістю набраних голосів.

Права на використання фоторобіт, що надійшли на фотоконкурс:

Згідно з положеннями частини 4 Цивільного кодексу України від 16.01.2003 № 435-IV авторські права, фотороботи належать авторам цих робіт. Надсилаючи роботу на фотоконкурс, учасник автоматично дає свою згоду на обробку своїх персональних даних у відповідності із Законом України від 01.06.2010 № 2297-VI «Про захист персональних даних».

Організатор має право використовувати надіслані на Фотоконкурс фотографії наступними способами без виплати авторської винагороди:
- публікувати фотографії в місцевих ЗМІ, плакатах та інших інформаційно-рекламних матеріалах Дніпропетровської бібліотечної асоціації та бібліотек-організаторів;
- проводити фотовиставки;
- розміщувати фотографії на сайтах бібліотек.

Участь у фотоконкурсі означає згоду автора на подальше використання його робіт (в інформаційних, наукових, навчальних або культурних цілях) без виплати винагороди, але з обов'язковим зазначенням імені автора та джерела запозичення.

Організатори конкурсу зобов'язуються не вносити змін до надісланих робіт.

Учасник фотоконкурсу "Дніпропетровщина читає Дмитра Яворницького" гарантує, що він є автором фоторобіт і не порушує авторських прав.

Керівник фотоконкурсу "Дніпропетровщина читає Дмитра Яворницького" в Марганецькій бібліотеці ім. М. Островського - Тетяна Федорівна Мархасіна, провідний бібліотекар.

З приводу участі звертайтеся на абонемент ЦМБ ім. М. Островського (адреса: м. Марганець, вул. Палацова, 1).

Графік роботи: щодня з 8-30 до 17-00, вихідний - вівторок, останній день місяця - санітарний.

Телефон для довідок (05665)2-22-40.

E-mail: biblioteka-ostrovsk@rambler.ru, biblioteka-ost@i.ua

Переглядів: 955 | Додав: Biblioteka | Рейтинг: 5.0/1