2024, Четвер, 25.04.2024, 02:39

Головна » 2019 » Березень » 25 » Як отримати компенсацію за «муніципальну няню»?
Як отримати компенсацію за «муніципальну няню»?

“Муніципальна няня” – це урядовий проект з підтримки батьків, який запрацював з 1 січня 2019 року. У його рамках держава компенсує частину витрат на послуги няні для дітей до 3 років.Сума відшкодування є щомісячною адресною компенсаційною виплатою одному з батьків (усиновлювачів), опікуну дитини до трьох років, яка рівна розміру прожиткового мінімуму для дітей до 6 років, станом на сьогодні це 1626 гривень. Відшкодування сплачується за кожну дитину, якій надається послуга з догляду муніципальною нянею.

Зверніть увагу! Компенсація послуги “муніципальна няня” не призначається батькам, які є батьками – вихователями дитячих будинків сімейного типу, прийомними батьками, якщо вони отримують грошове забезпечення відповідно до законодавства.

Для того, щоб отримати відшкодування, треба укласти договір з муніципальною нянею. Нею може бути будь-яка фізична особа підприємець чи юридична особа яка надає послугу з догляду за дитиною, крім державних і комунальних закладів дошкільної освіти. Договір повинен укладатися у письмовій формі між отримувачем послуги “муніципальна няня” та муніципальною нянею. У договорі має бути визначено, зокрема, назву послуги, її обсяг із зазначенням конкретних заходів, умови та строк її надання, вартість, періодичність оплати, відповідальність сторін.

Для отримання компенсації послуги “муніципальна няня” отримувач послуги “муніципальна няня” протягом місяця після укладення договору подає місцевому структурному підрозділу з питань соціального захисту населення за місцем свого проживання заяву та документи/відомості у паперовій або електронній формі. А також для отримання компенсації отримувач послуги щомісяця до 5 числа подає в письмовій (електронній) формі або в будь-який інший зручний спосіб місцевому структурному підрозділу з питань соціального захисту населення документи, що підтверджують витрати на оплату муніципальній няні послуги “муніципальна няня”.

Результат пошуку зображень за запитом "подати заяву"

За більш детальною інформацією з даного питання та інших правових питань ви можете звернутись до відділу «Марганецьке бюро правової допомоги» Нікопольського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги, за адресою: м. Марганець, вул.. О.Кошового, 4, тел. (05665) 5-10-06.

Переглядів: 405 | Додав: Biblioteka | Рейтинг: 0.0/0

«  Березень 2019  »