2024, П`ятниця, 26.04.2024, 09:58

Головна » 2014 » Грудень » 21 » Ювілейний вечір марганецького поета Миколи Ігоровича Перлє
Ювілейний вечір марганецького поета Миколи Ігоровича Перлє

В святковий День Святого Миколая, 19 грудня, в читальному залі бібліотеки ім.М.Островського відбувся ювілейний вечір марганецького поета Микола Ігоровича Перлє, який відзначив свій 65-річний ювілей.

Микола Ігорович пише вірші переважно для дітей. Тому в залі зібралися, окрім дорослих читачів,більше юних шанувальників таланту поета: учні Марганецького професійного ліцею та учні СШ №11.

Захід "Своей судьбою я доволен..." підготувала бібліотекар юнацького абонементу Вікторія Василівна Жданова. Вона розповіла про сім'ю та життєвий шлях Миколаи Ігоровича, а також про його поетичну творчість.

Емоційно та виразно декламували поетичні твори М.Перлє маленькі учні СШ №11. Учні професійного ліцею також зачитали деякі вірші автора.

На заході були присутні учні музичної школи. Михайло Тугай виконав на акордеоні вальс-мюзет П.Пиццигони. Віка Іванова виконала пісні "Червона калина" і "Хорошее настроение". Всі присутні були вражені талантом та майстерністю виконання музичних творів вихованцями музичної школи.

На заході на екрані за допомогою проектора та ноутбука було продемонстровано фото з особистого архіву Миколи Ігоровича, ілюстрації до віршів поета, відеокліп до пісні "Детство" Юрія Шатунова. Матеріали підготувала і показала бібліограф ЦБС О.В.Забенько.

Бібліотекар читального залу Вікторія Валеріївна Фіалковська підготувала до заходу виставку про Миколу Ігоровича Перлє. На ній особливий інтерес викликала нещодавно видана книга "Стихотворения", яка була надрукована методистом ЦБС І.О.Кандалою та видана в Інтернет-центрі ЦМБ ім.М.Островського.

Переглядів: 600 | Додав: Biblioteka | Рейтинг: 5.0/1

«  Грудень 2014  »