2024, Субота, 20.04.2024, 05:45

Головна » 2021 » Березень » 13 » Книжка в подарунок від ГО "Центр розвитку благодійності" та БФ "Клуб Добродіїв"
Книжка в подарунок від ГО "Центр розвитку благодійності" та БФ "Клуб Добродіїв"

Марганецька центральна міська бібліотека отримала в подарунок від ГО "Центр розвитку благодійності" та БФ "Клуб Добродіїв" за сприяння ВГО "Українська бібліотечна асоціація" видання «Благодійність 2.0» на безоплатній основі.

Арріллага-Андресон, Лора. Благодійність 2.0. Змінюй світ ефективно [Текст] / Л. Арріллага-Андресон ; пер. з англ. К. Гуменюк. - К. : Пабулум, 2020. - 456 с.

Видано з ініціативи Марії Артеменко та за сприяння Відділу преси, освіти і культури Посольства США в Україні.

Книжка «Благодійність 2.0» розкаже вам усе, що ви хотіли знати про філантропію.

У цьому виданні ви знайдете описи різних підходів до благодійності, способи зробити її ефективнішою та варіанти комфортного впровадження благодійності у ваше життя, дізнаєтесь про міжнародні практики та всесвітні благодійні програми, а також прочитаєте історії успішних доброчинців.

Авторка наводить багато прикладів, коли філантропія позитивно впливає на суспільство, як у локальних, так і глобальних масштабах.

Книга «Благодійність 2.0» не тільки для тих, хто вже робить добрі справи, але й буде цікава кожному, хто прагне розпочати.

Прочитавши її, ви отримаєте повноцінну картинку з різними підходами та зможете обрати ефективну благодійність, враховуючи свій стиль життя і відповідний етап розвитку. Зрозумієте які кроки не є ефективною допомогою. Активні ж змінотворці зможуть надихнутися кращими міжнародними практиками для створення нових рішень і структурувати свої знання.

Книга змінила життя тисяч людей, сімей, компаній, а тепер може змінити і ваше!

Запрошуємо завітати до Марганецької центральної міської бібліотеки та почитати цю книгу!

Переглядів: 271 | Додав: Biblioteka | Рейтинг: 5.0/1

«  Березень 2021  »