2024, Субота, 27.04.2024, 06:10

Головна » 2014 » Лютий » 27 » Конкурс "Поезія Шевченка - то музика народної душі"
Конкурс "Поезія Шевченка - то музика народної душі"
      Згідно Указу Президента України №257/2012 в Україні 2014 рік оголошено Роком Тараса Шевченка.

Центральна міська бібліотека ім.М.Островського з міським літературним об’єднанням «Віра» з 01 лютого по 14 березня 2014 року проводять конкурс на написання віршів, присвячених життю та творчості символу народної волі Т.Г.Шевченка, під назвою "Поезія Шевченка - то музика народної душі".

Важливо, щоб автори силою художнього слова передали своє власне сприйняття творів Кобзаря, вплив українського пророка, його особистості і громадської позиції на формування їхньої свідомості.

Мета конкурсу – популяризація 200-річчя від дня народження сина українського народу та популяризація спадщини Великого Кобзаря.

Учасники – учні 7-11 класів, студенти, учнівська молодь, члени міського літературного об’єднання «Віра» та всі охочі.

11 березня 2014 року з 8-30 до 17-00 у міськбібліотеку ім.М.Островського необхідно здати твори.

Вимоги до оформлення: на титульному аркуші конкурсної роботи вказати назву твору, прізвище та ім’я автора, навчальний заклад, домашню адресу, контактний телефон. Поетичні твори подаються на конкурс комп’ютерним текстом на форматі А4, шрифт 14 Times New Roman, одинарний інтервал.

Учасники надають журі разом з творами свої фотокартки розміром 10Х15 та резюме: рік та місце народження, адреса, за якою проживають; освіта (навчальний заклад, клас, курс); захоплення та уподобання; інформацію про свою творчість.

Разом із друкованим текстом обов’язково подається електронний варіант твору на диску (CD або DVD) чи флешці.

Підведення підсумків та нагородження переможців конкурсу відбудеться 14 березня 2014 року о 15 годині у ЦМБ ім.М.Островського.

Після проведення конкурсу кращі твори, представлені на конкурс, увійдуть до окремої літературної збірки та будуть надруковані у місцевій газеті «Шахтар Марганця» та розміщені в Інтернеті.

Склад журі конкурсу:

Голова:  Антоненко А.О., голова міського літературного об’єднання «Віра».

Члени журі:
- Гнєзділов А.С., поет, прозаїк, член Національної спілки письменників України.
- Пугач В.Х., член міського літературного об’єднання «Віра», головний фінансист виходу в світ книг місцевих авторів.
- Мельник А.А., поет, член міського літературного об’єднання «Віра».
- Пономарьова Л.В., директор Марганецької міської ЦБС.
- Сулаєва С.І., журналіст місцевої газети «Шахтар Марганця».
- Єгорова Т.І., заслужений вчитель України, почесний громадянин м.Марганця.
- Фоміна А.М., в.о. завідувача методичного кабінету Марганецької міської ради.
Переглядів: 1180 | Додав: Biblioteka | Рейтинг: 0.0/0

«  Лютий 2014  »