2024, П`ятниця, 26.04.2024, 16:07

Головна » 2012 » Жовтень » 1 » "Круглий стіл" за підсумками громадських обговорень
"Круглий стіл" за підсумками громадських обговорень
   У п'ятницю 28 вересня о 16-00 в бібліотеці ім.М.Островського відбувся "круглий стіл" за підсумками громадських обговорень на тему "Бібліотека нашої громади: сучасне і майбутнє".

Бібліотекарі центральної міської бібліотеки ім.М.Островського, а також бібліотекарі інших бібліотек Марганецької ЦБС протягом тривалого часу проводили обговорення з різними людьми про їх ставлення до бібліотек, обізнаність щодо послуг, які надає бібліотека, про можливі пропозиції щодо поліпшення роботи бібліотек. Це здійснювалося шляхом опитування й анкетування жителів та гостей міста на вулицях та в приміщенні бібліотеки.

На "круглому столі" виступили всі бажаючі, серед них були депутати, вчителі шкіл, юнацтво та постійні читачі бібліотек Марганця. Вони висловили своє бачення роботи бібліотек, внесли пропозиції щодо покращення їх роботи. В результаті було винесено рішення щодо роботи бібліотек Марганецької ЦБС (фотоальбом).

Напередодні свята - Всеукраїнського дня бібліотек - бібліотекарі приймали щирі вітання від вдячних користувачів.

В ході заходу грамотами і подяками були нагороджені директори шкіл та інших навчальних закладів, які активно співпрацюють з бібліотеками Марганецької міської ЦБС, та  найкращі бібліотекарі Марганецької міської централізованої бібліотечної системи.

Присутні "круглого столу" із задоволенням розглядали нещодавно оформлену виставку про творчі захоплення бібліотекарів ЦМБ, що була організована з нагоди свята - Всеукраїнського дня бібліотек.
Переглядів: 1446 | Додав: Biblioteka | Рейтинг: 0.0/0

«  Жовтень 2012  »