2024, Середа, 24.04.2024, 21:33

Головна » 2013 » Вересень » 23 » Кулінарне шоу в День міста
Кулінарне шоу в День міста
   21 вересня 2013 року Марганець відзначив ювілейний День міста – своє 75-річчя. З нагоди цього свято в місті було проведено ряд урочистих заходів.

Центральна міська бібліотека ім.М.Островського відповідала за організацію і проведення кулінарного шоу.

Для участі в ньому напередодні свята дитячим садкам, школам, різним підприємствам та установам міста було дано завдання випекти шарлотку – пиріг з яблуками. Ці пироги учасники і представили на суд журі в День міста. До складу журі увійшли: голова – Олена Володимирівна Медяник, заступник міського голови; члени журі – майстри виробничого навчання Марганецького професійного ліцею Тетяна Володимирівна Сєдова та Лідія Іванівна Шуляк. Вони визначили серед усіх пирогів найкращі, найсмачніші, найкрасивіші, найоригінальніші.

Під час того, як журі куштували шарлотки, бібліотекар ЦМБ ім.М.Островського В.В.Фіалковська та бібліограф Марганецької міської ЦБС О.В.Забенько провели цікаву кулінарну вікторину.

Гості, присутні на святі, активно брали участь в цій вікторині. За правильні відповіді на запитання вони отримували невеличкі подарунки.

Після вікторини були підведені підсумки конкурсу шарлоток.

Найкращим, який посів І місце, було визнано пиріг з яблуками від Управління праці та соціального захисту населення. ІІ місце журі віддали шарлотці від Відділу культури виконкому Марганецької міської ради. А ІІІ місце посів зі своєю шарлоткою НВК-ліцей №10. Учасники-переможці отримали цінні подарунки.

Після оцінювання пирогів журі, конкурсанти щедро пригощали всіх присутніх на площі своїми смачними виробами.

В кінці заходу бібліотекарі привітали всіх мешканців з ювілейним днем народження міста та побажали міцного здоров’я, щастя, затишку та родинного добробуту!

Взагалі, кулінарне шоу викликало зацікавленість та сприяло святковій атмосфері на площі ім.Леніна, де і відбувалося багато святкових заходів.

Переглядів: 853 | Додав: Biblioteka | Рейтинг: 0.0/0

«  Вересень 2013  »