2024, Вівторок, 16.04.2024, 12:26

Головна » 2019 » Серпень » 22 » Квест-2019
Квест-2019

В серпні 2019 року громадська організація "Нове життя Марганця" (керівник Пляскін Ю.Ю.) проводила квест для молоді за фільмом "Першому гравцю приготуватися". Це була захоплююча, жива гра в якій брали участь 6 команд підлітків. Деякі завдання давалися легко, деякі були складнішими, а інколи навіть гравцям важко було знайти правильний наступний крок у квесті.

Марганецька бібліотека ім. М. Островського стала під час квесту Альманахом, а провідний бібліограф ЦБС Ольга Забенько - куратором. Після початку гри учасники прибігли до Альманаху шукати підказки. Капітани команди мали змогу за комп'ютерами Інтернет-центру переглянути уривки з фільму "Першому гравцю приготуватися". Бібліотекар Вікторія Фіалковська подарувала капітанам команд червоні та білі кульки зі схованими в них монетами "Extra life". Але кмітливі гравці швидко їх помітили.

Впродовж квесту гравці постійно зверталися до Альманаху, де мали змогу переглянути будь-який уривок з фільму, щоб знайти підказку для проходження квесту. Після проходження більшої частини завдань гри, учасники мали змогу відновити сили покуштувавши смачні пиріжки.

Наприкінці квесту всі гравці та організатори відзначили завершення гри великим тортом та чаєм.

Громадська організація "Нове життя Марганця" вручила Подяку колективу Марганецької бібліотеки ім. М. Островського (директор Пономарьова Лідія Віталіївна) за надану благодійну допомогу при проведенні відкритого міського заходу для молоді та живу участь в естетичному вихованні підростаючого покоління.

Публікацію підготувала Ольга Забенько,

провідний бібліограф ЦБС