2024, Вівторок, 07.05.2024, 11:36

Головна » 2024 » Квітень » 25 » Квітнева зустріч майстринь клубу "Магія творчості"
Квітнева зустріч майстринь клубу "Магія творчості"

Кожного місяця в Центральній міській бібліотеці збирається творчий клуб за інтересами « Магія творчості». Майстрині збираються аби поспілкуватися, обмінятися досвідом та показати свої нові роботи. Роботи їх дуже різноманітні:  вишивка нитками хрестом, бісером, спицями, гачком, ліпка з пластику, плетіння джгутом, квілінг та багато іншого.

Ось і сьогодні, майстрині відвідали бібліотеку напередодні головної події року – православної  Пасхи , найбільшого християнського свята. І звісно темою цього засідання стала пасхальна тема – виготовлення пасхальних курчат- атрибуту свята

Майстрині із задоволенням  долучились до роботи. Для цього вони при принесли з собою вязальні нитки, листи кольорового фоамірану, ножиці, клійовий пістолет та декоративні оченята.

Зустріч пройшла в веселій, доброзичливій обстановці. Кожне зроблене курча відрізнялося своїм характером.

По закінченню справи всі дружно пили чай з цукерочками та милувалися своїми роботами. А на згадку про весело проведений час сфотографувалися зі своїми сувенірами. Всі майстрині подарували бібліотеці свої роботи, які прикрасять святкову пасхальну виставку до Великодня.

Інформацію підготувала керівник Клубу - Олена Рак

Переглядів: 41 | Додав: Biblioteka | Рейтинг: 0.0/0