2024, Четвер, 28.03.2024, 13:35

Головна » 2013 » Березень » 13 » Літературна година "Тарасові музи"
Літературна година "Тарасові музи"

11 березня в ЦМБ ім.М.Островського відбулася літературна година з нагоди дня народження Тараса Шевченка під назвою «Любов в житті Т.Г.Шевченка, або Тарасові музи» для учнів старших класів СШ №11, а також для учнів Марганецького професійного ліцею.

На захід завітали представники місцевого осередку Партії регіонів. Зі словами про видатного українського поета виступила Гульнара Рашидівна Хникіна, депутат міської ради, представник від Партії регіонів.

Ведучі заходу Вікторія Валеріївна Фіалковська та Вікторія Василівна Жданова розповіли присутнім про маловідому сторінку з життя Тараса Шевченка – про його коханих жінок. Протягом всього життя заповітною мрією славетного Кобзаря було знайти милу серцю дружину і з нею створити щасливу сім’ю. Взагалі в життя Тараса Шевченка було багато різних жінок. Але не судилося. Спроби віднайти сімейне щастя виявилися невдалими. Заповітна мрія залишилася нездійсненою як сон. «Не дається, видно, особисте щастя людям, покликаним служити людству» - так доречно сказала одна художниця у спогадах про Т.Шевченка.

В ході заходу за допомогою проектору з екраном було продемонстровано презентацію зображень коханих жінок Шевченка. Розповіді бібліотекарів доповнювали відеоуривки з фільмів про життя Шевченка.

Найвищою нагородою для організаторів літературної години «Тарасові музи» стали щирі подяки від присутніх по завершенню заходу.

До заходу бібліотекарями була оформлена яскрава книжкова виставка під назвою «Не згасне світло Кобзаря», на якій були представлені книги про життя та творчість видатного Кобзаря та твори Т.Г.Шевченка. Виставка зацікавила присутніх учнів, представників Партії регіонів, а також багатьох відвідувачів бібліотеки.

Переглядів: 1415 | Додав: Biblioteka | Рейтинг: 0.0/0

«  Березень 2013  »