2024, Четвер, 25.04.2024, 19:42

Головна » 2019 » Березень » 4 » Літературні варіації «Жінки в долі Тараса Шевченка»
Літературні варіації «Жінки в долі Тараса Шевченка»

У літературі кожного народу серед її великих творців є поети, імена яких оповиті невмирущою любов’ю і славою. Таким поетом українського народу є Тарас Шевченко.

Картинки по запросу шевченко

В цьому році весь український народ відзначає 205-у річницю його народження. Тож цій знаменній даті в ЦМБ ім. М.Островського були присвячені літературні варіації «Жінки в долі Тараса Шевченка».

Поет, крім усього, що стосується його геніальності, був ще й просто людиною, якій  притаманне все людське. Любов для нього була наймогутнішим і найсвітлішим стимулом до життя. Будучи емоційною і чутливою натурою, Шевченко, як і кожен поет закохувався часто. Однак лиха недоля переслідувала його все життя, не даючи йому щастя в шлюбі, у любові з дружиною, про яку мріяв, особливо в останні роки життя.

То хто ж вони були, ті музи, які надихали поета на творчість, які давали йому втіху і навівали смуток, які любили його, яких любив він? Саме про все це ведуча заходу Вікторія Ждановабібліотекар юнацького абонементу, розповіла учням 10-х класів ПМШ №11. Захід супроводжувався презентацією та уривками з фільмів про життя Тараса Шевченка, які підготувала провідний бібліограф ЦБС Ольга Забенько. Бібліотекарем читального залу Вікторією Фіалковською була оформлена книжкова виставка «Душа української нації».

Вікторія Жданова, бібліотекар

Переглядів: 426 | Додав: Biblioteka | Рейтинг: 0.0/0