2024, Субота, 20.04.2024, 15:43

Головна » 2019 » Вересень » 22 » Межрегіональний етнофестиваль”Пасіка Сірка”
Межрегіональний етнофестиваль”Пасіка Сірка”

Результат пошуку зображень за запитом "Пасіка сірка"

21 вересня 2019 року у історичній місцевості – с. Іллінка Томаківського району Дніпропетровської області Марганецької ОТГ відбувся межрегіональний етнофестиваль козацьких традицій «Пасіка Сірка».

Саме тут знаходився зимівник та пасіка І.Сірка.

Фестиваль зібрав в Іллінці представників Марганця, Покрова, Томаківського та Нікопольського районів.

Цього дня у святі взяла участь і Центральна міська бібліотека ім. М. Островського. Працівниками бібліотеки була підготовлена і оформлена книжкова виставка «Іван Сірко – легендарний кошовий отаман». Усі гості фестивалю мали змогу познайомитись з літературою про чудового полководця, який вісім разів обирався кошовим отаманом.

Дізнатись про визнання й безмежну вдячність сучасників, відкрити для себе невідомі сторінки життя славетного кошового, яке оповите легендами, а також про хоробрість, мужність і відвагу, які поєдналися в ньому з безмежною відданістю народній справі.

Програма свята була насиченою й цікавою. Козацькі розваги, фото-зони, гончарне містечко, майстер-класи верхової їзди, сувеніри та обереги від майстрів народного мистецтва, вулична їжа – додали фестивалю гарний настрій і неповторні враження.

Виставки підготували та оформили

працівники бібліотеки: Фіалковська В.В., Рак О.В., Шаляпіна О.Ю.

Переглядів: 468 | Додав: Biblioteka | Рейтинг: 5.0/2

«  Вересень 2019  »